03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про урядову програму «Доступні ліки» говорили із головами райдержадміністрацій Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в нараді з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, яку проводив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

На порядок денний було винесено три питання. Зокрема, говорили про стан виконання завдань щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову військову службу. З цим питанням доповідав військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький.

Про здійснення контролю за реєстраторами речових прав з метою уникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з подвійною реєстрацією права оренди на земельні частки (паї) присутнім розповів начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович ознайомила присутніх зі станом впровадження в області урядової програми «Доступні ліки».

Голови райдержадміністрацій та голови міст обласного значення доповіли про ситуацію на місцях із зазначених питань.

Повернутись Створено: 13 травня 2017 року, 13:20 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація