Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про заходи з благоустрою населених пунктів області Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

 19 березня  2014 року                                        №25

Про заходи з благоустрою населених пунктів області

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  „Про благоустрій населених пунктів”, заслухавши та обговоривши інформацію „Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області”, з метою забезпечення санітарної очистки, благоустрою та впорядкування населених пунктів області, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію „Про заходи з благоустрою населених пунктів області”  взяти до відома.

2. Рекомендувати:

2.1. Головам районних рад, сільським, селищним, міським головам спільно з керівниками місцевих  органів виконавчої влади:

2.1.1. Взяти під особистий контроль проведення заходів із благоустрою населених пунктів області: ліквідації стихійних сміттєзвалищ; облаштування та очищення криниць; висаджування дерев, квітів; впорядкування територій кладовищ, пам’яток історії та культури, прибережних та придорожніх смуг   тощо.

Березень-квітень 2014 року

2.1.2. Активно залучати жителів територіальних громад, трудові колективи підприємств, організацій, установ, громадські організації, приватних підприємців до впорядкування територій загального користування територіальних громад області.

Постійно

2.2. Робочій групі з організації проведення двомісячника благоустрою, затвердженій розпорядженням голови обласної Ради від 17 березня 2014 року № 28 „Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області”, забезпечити організацію робіт із санітарного очищення територій сіл, селищ, міст області.

Березень-квітень 2014 року                                                                                                     

2.3. Службі  автомобільних  доріг  у  Вінницькій  області               (Франчук І.І.) забезпечити впорядкування,  збір та вивезення сміття вздовж  придорожніх смуг автомобільних доріг області.                                     

                            Постійно

2.4. Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому    лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс” (Іванець А.В.),  Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) забезпечити проведення заходів з відновлення лісових насаджень,  заліснення водоохоронних зон,  захисних зон навколо сміттєзвалищ  тощо.

Постійно

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                                  С.СВИТКО      

Розпорядження можна прочитати тут:

 

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:41 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація