24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про заходи з благоустрою населених пунктів області Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

 19 березня  2014 року                                        №25

Про заходи з благоустрою населених пунктів області

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  „Про благоустрій населених пунктів”, заслухавши та обговоривши інформацію „Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області”, з метою забезпечення санітарної очистки, благоустрою та впорядкування населених пунктів області, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію „Про заходи з благоустрою населених пунктів області”  взяти до відома.

2. Рекомендувати:

2.1. Головам районних рад, сільським, селищним, міським головам спільно з керівниками місцевих  органів виконавчої влади:

2.1.1. Взяти під особистий контроль проведення заходів із благоустрою населених пунктів області: ліквідації стихійних сміттєзвалищ; облаштування та очищення криниць; висаджування дерев, квітів; впорядкування територій кладовищ, пам’яток історії та культури, прибережних та придорожніх смуг   тощо.

Березень-квітень 2014 року

2.1.2. Активно залучати жителів територіальних громад, трудові колективи підприємств, організацій, установ, громадські організації, приватних підприємців до впорядкування територій загального користування територіальних громад області.

Постійно

2.2. Робочій групі з організації проведення двомісячника благоустрою, затвердженій розпорядженням голови обласної Ради від 17 березня 2014 року № 28 „Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області”, забезпечити організацію робіт із санітарного очищення територій сіл, селищ, міст області.

Березень-квітень 2014 року                                                                                                     

2.3. Службі  автомобільних  доріг  у  Вінницькій  області               (Франчук І.І.) забезпечити впорядкування,  збір та вивезення сміття вздовж  придорожніх смуг автомобільних доріг області.                                     

                            Постійно

2.4. Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому    лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс” (Іванець А.В.),  Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) забезпечити проведення заходів з відновлення лісових насаджень,  заліснення водоохоронних зон,  захисних зон навколо сміттєзвалищ  тощо.

Постійно

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                                  С.СВИТКО      

Розпорядження можна прочитати тут:

 

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:41 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація