Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про «зелені» інновації та енергоефективне житло говорили під час Європейських Індустріальних Днів у Вінниці Роздрукувати

22 лютого у приміщенні  Вінницька торгово-промислова палата пройшла 16 сесія  щомісячного Енергетичного пулу. Цього разу в рамках Європейських Індустріальних Днів «Енергоефективність та енергозбереження у промисловості як фактор підвищення конкурентоспроможності економіки» йшлося про європейську промислову політику з енергозбереження. Вінниця і,  зокрема, торгово-промислова палата, є однією з трьох структур в Україні, що отримали доступ до  комунікативної платформи для вироблення спільної індустріальної політики з Європейським Союзом. Під час заходу обговорювалися шляхи входження вітчизняних підприємств до європейської системи формування індустріальної політики.  

– Це була нагода для підприємств Вінницького регіону зокрема і для держави в цілому, оскільки запрошені учасники з усієї України, продемонструвати свій потенціал, встановили контакти з європейськими колегами та залучили додаткові ресурси для розвитку, – зазначив модератор заходу, експерт Вінницької торгово-промислової палати Віктор Дядькович. – На цей раз ми маємо унікальну можливість приєднатися до процесів формування європейської промислової політики з енергозбереження в рамках Європейських Індустріальних Днів.

У роботі Енергетичного пулу взяла участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, Директор Департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Черних, генеральний директор Директорату енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Петрунін, керівник проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (GIZ) Рікардо Кюльхайм, координатор EU Industry Days в Україні Денис Базілевич, ректор Вінницького Національного технічного університету Володимир Грабко.

– Сьогоднішні виступи спікерів вказують на те, що заявлена тема вкрай актуальна для України, – зазначає заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук. – Наприклад, Роман Зінченко  у виступі щодо «зелених» інновацій та «зеленого» експорту розкрив можливості для українців, які мають свої інновації і прагнуть втілити їх у житті. Учасники форму отримали відповіді на питання щодо можливостей енергетичної кооперації, в тому числі – створення енергокооперативів за участі громадян і сільських територій. І ми можемо брати участь у таких програмах енергетичної кооперації. Ця програма пропонує вирішення енергетичних проблем населення через самоорганізацію, пояснює як споживачі можуть стати власними енергоінфрастуруктури на прикладі кращих світових практик, але з адаптацією до українських реалій та розсунення правових засад діяльності енергетичних кооперативів. Багато йшлося і про міжнародні програми енергоаудиту та енергоменеджементу. Для підприємств у цьому є серйозна зацікавленість, адже це економить кошти. Дуже важливо, щоб такі програми могли використовувати і у аграрному секторі.

Під час роботи сесії підписали установчі документи щодо створення громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул» між Вінницьким Національним Технічним університетом, Вінницькою торгово-промисловою палатою та ТОВ «Енергоефективне будівництво». Цей крок направлений на  зближення науки, виробника та споживача.

Серед тем, які порушувались під час роботи форуму говорили про такі як «Енергоефективність в рамках переходу до Індустрії 4.0. Виклики та реальність», «Консультування підприємств щодо енергоефективності», «Державна політика енергоефективності для підприємств, «Зелені інновації та зелений експорт – нові можливості для економічного розвитку, «Формування сучасної культури енергоспоживання, яка відповідає Індустрії 4.0», «Впровадження нових енергозберігаючих технологій у виробництві каоліну», «Освоєння випуску сучасних LED світильників компанією ВТН», «Європейська будівельна індустрія енергоефективного житла. Перешкоди в будівництві житлових будинків з пасивним споживанням енергетичних ресурсів в Україні», «Стратегія розвитку електроавтомобільної інфраструктури м. Вінниці. Співпраця громадськості та міської ради».

Повернутись Створено: 22 лютого 2019 року, 14:25 Переглядів: 317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація