Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про «зелені» інновації та енергоефективне житло говорили під час Європейських Індустріальних Днів у Вінниці Роздрукувати

22 лютого у приміщенні  Вінницька торгово-промислова палата пройшла 16 сесія  щомісячного Енергетичного пулу. Цього разу в рамках Європейських Індустріальних Днів «Енергоефективність та енергозбереження у промисловості як фактор підвищення конкурентоспроможності економіки» йшлося про європейську промислову політику з енергозбереження. Вінниця і,  зокрема, торгово-промислова палата, є однією з трьох структур в Україні, що отримали доступ до  комунікативної платформи для вироблення спільної індустріальної політики з Європейським Союзом. Під час заходу обговорювалися шляхи входження вітчизняних підприємств до європейської системи формування індустріальної політики.  

– Це була нагода для підприємств Вінницького регіону зокрема і для держави в цілому, оскільки запрошені учасники з усієї України, продемонструвати свій потенціал, встановили контакти з європейськими колегами та залучили додаткові ресурси для розвитку, – зазначив модератор заходу, експерт Вінницької торгово-промислової палати Віктор Дядькович. – На цей раз ми маємо унікальну можливість приєднатися до процесів формування європейської промислової політики з енергозбереження в рамках Європейських Індустріальних Днів.

У роботі Енергетичного пулу взяла участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, Директор Департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Черних, генеральний директор Директорату енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Петрунін, керівник проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (GIZ) Рікардо Кюльхайм, координатор EU Industry Days в Україні Денис Базілевич, ректор Вінницького Національного технічного університету Володимир Грабко.

– Сьогоднішні виступи спікерів вказують на те, що заявлена тема вкрай актуальна для України, – зазначає заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук. – Наприклад, Роман Зінченко  у виступі щодо «зелених» інновацій та «зеленого» експорту розкрив можливості для українців, які мають свої інновації і прагнуть втілити їх у житті. Учасники форму отримали відповіді на питання щодо можливостей енергетичної кооперації, в тому числі – створення енергокооперативів за участі громадян і сільських територій. І ми можемо брати участь у таких програмах енергетичної кооперації. Ця програма пропонує вирішення енергетичних проблем населення через самоорганізацію, пояснює як споживачі можуть стати власними енергоінфрастуруктури на прикладі кращих світових практик, але з адаптацією до українських реалій та розсунення правових засад діяльності енергетичних кооперативів. Багато йшлося і про міжнародні програми енергоаудиту та енергоменеджементу. Для підприємств у цьому є серйозна зацікавленість, адже це економить кошти. Дуже важливо, щоб такі програми могли використовувати і у аграрному секторі.

Під час роботи сесії підписали установчі документи щодо створення громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул» між Вінницьким Національним Технічним університетом, Вінницькою торгово-промисловою палатою та ТОВ «Енергоефективне будівництво». Цей крок направлений на  зближення науки, виробника та споживача.

Серед тем, які порушувались під час роботи форуму говорили про такі як «Енергоефективність в рамках переходу до Індустрії 4.0. Виклики та реальність», «Консультування підприємств щодо енергоефективності», «Державна політика енергоефективності для підприємств, «Зелені інновації та зелений експорт – нові можливості для економічного розвитку, «Формування сучасної культури енергоспоживання, яка відповідає Індустрії 4.0», «Впровадження нових енергозберігаючих технологій у виробництві каоліну», «Освоєння випуску сучасних LED світильників компанією ВТН», «Європейська будівельна індустрія енергоефективного житла. Перешкоди в будівництві житлових будинків з пасивним споживанням енергетичних ресурсів в Україні», «Стратегія розвитку електроавтомобільної інфраструктури м. Вінниці. Співпраця громадськості та міської ради».

Повернутись Створено: 22 лютого 2019 року, 14:25 Переглядів: 513

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація