03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №1081

3 вересня _2010 р. 33 сесія 5 скликання


Про загальний склад (кількість депутатів)
Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 43 та частини 3 статті 45 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 2, 16, 17 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, враховуючи, що до складу Вінницької області входять 27 районів і 6 міст обласного значення та з метою забезпечення їх рівного представництва у Вінницькій обласній Раді незалежно від чисельності жителів відповідної адміністративно-територіальної одиниці, беручи до уваги пропозиції фракцій обласної Ради 5 скликання і висновки постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання з урахуванням кількості районів, міст обласного значення, що входять до складу області, у кількості 132 депутатів: 66 депутатів (по два представника відповідно від кожного району, міста обласного значення), обраних за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах та 66 депутатів, обраних за виборчими списками кандидатів у депутати від обласних організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі.

2. Взяти до відома, що:

2.1. Багатомандатний виборчий округ по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання поділяється на виборчі територіальні округи, межі яких збігаються з межами районів та міст обласного значення, що входять до складу Вінницької області.

2.2. Одномандатні мажоритарні виборчі округи по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання утворюються відповідною обласною територіальною виборчою комісією з приблизно рівною кількістю виборців у кожному окрузі у межах кожного району, міста обласного значення, що входить до складу області, виходячи з представництва, встановленого відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Це рішення довести до відома Верховної Ради України та Центральної виборчої комісії, оприлюднити в газеті обласної Ради „Вінниччина” та на офіційному сайті обласної Ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (Антонець Т.І.).

 


Голова обласної Ради                                                                                              Г. Заболотний

 

 

Створено: 6 жовтня 2010 року, 16:41 Переглядів: 1365

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація