Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №1081

3 вересня _2010 р. 33 сесія 5 скликання


Про загальний склад (кількість депутатів)
Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 43 та частини 3 статті 45 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 2, 16, 17 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, враховуючи, що до складу Вінницької області входять 27 районів і 6 міст обласного значення та з метою забезпечення їх рівного представництва у Вінницькій обласній Раді незалежно від чисельності жителів відповідної адміністративно-територіальної одиниці, беручи до уваги пропозиції фракцій обласної Ради 5 скликання і висновки постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання з урахуванням кількості районів, міст обласного значення, що входять до складу області, у кількості 132 депутатів: 66 депутатів (по два представника відповідно від кожного району, міста обласного значення), обраних за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах та 66 депутатів, обраних за виборчими списками кандидатів у депутати від обласних організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі.

2. Взяти до відома, що:

2.1. Багатомандатний виборчий округ по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання поділяється на виборчі територіальні округи, межі яких збігаються з межами районів та міст обласного значення, що входять до складу Вінницької області.

2.2. Одномандатні мажоритарні виборчі округи по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання утворюються відповідною обласною територіальною виборчою комісією з приблизно рівною кількістю виборців у кожному окрузі у межах кожного району, міста обласного значення, що входить до складу області, виходячи з представництва, встановленого відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Це рішення довести до відома Верховної Ради України та Центральної виборчої комісії, оприлюднити в газеті обласної Ради „Вінниччина” та на офіційному сайті обласної Ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (Антонець Т.І.).

 


Голова обласної Ради                                                                                              Г. Заболотний

 

 

Створено: 6 жовтня 2010 року, 16:41 Переглядів: 1223

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація