Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №1081

3 вересня _2010 р. 33 сесія 5 скликання


Про загальний склад (кількість депутатів)
Вінницької обласної Ради 6 скликання

 

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 43 та частини 3 статті 45 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 2, 16, 17 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, враховуючи, що до складу Вінницької області входять 27 районів і 6 міст обласного значення та з метою забезпечення їх рівного представництва у Вінницькій обласній Раді незалежно від чисельності жителів відповідної адміністративно-територіальної одиниці, беручи до уваги пропозиції фракцій обласної Ради 5 скликання і висновки постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної Ради 6 скликання з урахуванням кількості районів, міст обласного значення, що входять до складу області, у кількості 132 депутатів: 66 депутатів (по два представника відповідно від кожного району, міста обласного значення), обраних за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах та 66 депутатів, обраних за виборчими списками кандидатів у депутати від обласних організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі.

2. Взяти до відома, що:

2.1. Багатомандатний виборчий округ по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання поділяється на виборчі територіальні округи, межі яких збігаються з межами районів та міст обласного значення, що входять до складу Вінницької області.

2.2. Одномандатні мажоритарні виборчі округи по виборах депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання утворюються відповідною обласною територіальною виборчою комісією з приблизно рівною кількістю виборців у кожному окрузі у межах кожного району, міста обласного значення, що входить до складу області, виходячи з представництва, встановленого відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Це рішення довести до відома Верховної Ради України та Центральної виборчої комісії, оприлюднити в газеті обласної Ради „Вінниччина” та на офіційному сайті обласної Ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (Антонець Т.І.).

 


Голова обласної Ради                                                                                              Г. Заболотний

 

 

Створено: 6 жовтня 2010 року, 16:41 Переглядів: 1179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація