Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проаналізувано стан виконання програми з національно-патріотичного виховання Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось взяв участь у засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. Захід відбувся на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва. 

Володимир Барцьось на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що в ході засідання він виступив із конкретними пропозиціями щодо поліпшення діяльності у напрямі реалізації обласної програми національно-патріотичного виховання.

– Мої пропозиції – це зібрати окреме засідання голів райдержадміністрацій з керівниками департаментів та управлінь ОДА, з метою обговорення ситуації виконання чинного законодавства і обласної програми національно-патріотичного виховання на рівні районів та на місцях безпосередньо щодо створення і якісної роботи координаційних рад та розробки й ухвалення районних і міських програм, – повідомив депутат обласної Ради. – За основу можна брати обласну програму. По-перше, маємо інформацію, що затверджено на рівні районів лише 13 районних програм, в кращому випадку тільки половина із них працює.

Також депутат повідомив, що є 17 координаційних рад, якість роботи яких потребує кращого.

– Для того, щоб системно давати поштовх до розвитку в усій області, обласна координаційна рада і ОДА мають цей процес однаково моніторити, і вносити оперативні зміни, але, на жаль, не всі чиновники розуміють це, – як показало сьогоднішнє засідання, – повідомив Володимир Барцьось.  – Якщо область кидатиме такий важливий напрям на самоплив, в районах нічого не буде робитися, окрім локальних відірваних акцій. Необхідно і координувати цей процес, і давати чіткі інструкції профільним керівникам, вчасно надавати методичне забезпечення і допомогу.

Депутат обласної Ради запропонував спрямувати 10 тис. грн. на заходи з вшанування пам'яті підполковника УПА Йосипа Позичанюка у Дашеві Іллінецького району, які відбуваються вперше з його ініціативи, адже за програмою є ще близько 500 тис. грн, які треба використати до кінця року.

– Зазначаю, що на цей проект ми зібрали більшу половину спонсорських коштів, а також отримали фінансування селищної ради, – йдеться в повідомленні Володимира Барцьося.

Депутат також прокоментував ситуацію щодо Обласного центру патріотичного виховання.

– Створення центру передбачено обласною програмою, але цей пункт так і не виконано. Ми так і не отримали чітких відповідей. Близько півроку було для вивчення цьго питання і формування конкретних пропозицій, але результатів не було, – зауважив Володимир Володимирович.  

Звернув увагу депутат і на те, що 13 заходів обласної програми на 90% провели якраз громадські організації, на які і виділялись кошти згідно з програмою. – Саме ці показники і активність громадськості ставиться сьогодні у приклад на рівні України. Вінниччина за результатами реалізації політики патріотичного виховання знаходиться в числі лідерів в Україні, – наголосив депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2017 року, 10:58 Переглядів: 521

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація