Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Проаналізувано стан виконання програми з національно-патріотичного виховання Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось взяв участь у засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. Захід відбувся на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва. 

Володимир Барцьось на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що в ході засідання він виступив із конкретними пропозиціями щодо поліпшення діяльності у напрямі реалізації обласної програми національно-патріотичного виховання.

– Мої пропозиції – це зібрати окреме засідання голів райдержадміністрацій з керівниками департаментів та управлінь ОДА, з метою обговорення ситуації виконання чинного законодавства і обласної програми національно-патріотичного виховання на рівні районів та на місцях безпосередньо щодо створення і якісної роботи координаційних рад та розробки й ухвалення районних і міських програм, – повідомив депутат обласної Ради. – За основу можна брати обласну програму. По-перше, маємо інформацію, що затверджено на рівні районів лише 13 районних програм, в кращому випадку тільки половина із них працює.

Також депутат повідомив, що є 17 координаційних рад, якість роботи яких потребує кращого.

– Для того, щоб системно давати поштовх до розвитку в усій області, обласна координаційна рада і ОДА мають цей процес однаково моніторити, і вносити оперативні зміни, але, на жаль, не всі чиновники розуміють це, – як показало сьогоднішнє засідання, – повідомив Володимир Барцьось.  – Якщо область кидатиме такий важливий напрям на самоплив, в районах нічого не буде робитися, окрім локальних відірваних акцій. Необхідно і координувати цей процес, і давати чіткі інструкції профільним керівникам, вчасно надавати методичне забезпечення і допомогу.

Депутат обласної Ради запропонував спрямувати 10 тис. грн. на заходи з вшанування пам'яті підполковника УПА Йосипа Позичанюка у Дашеві Іллінецького району, які відбуваються вперше з його ініціативи, адже за програмою є ще близько 500 тис. грн, які треба використати до кінця року.

– Зазначаю, що на цей проект ми зібрали більшу половину спонсорських коштів, а також отримали фінансування селищної ради, – йдеться в повідомленні Володимира Барцьося.

Депутат також прокоментував ситуацію щодо Обласного центру патріотичного виховання.

– Створення центру передбачено обласною програмою, але цей пункт так і не виконано. Ми так і не отримали чітких відповідей. Близько півроку було для вивчення цьго питання і формування конкретних пропозицій, але результатів не було, – зауважив Володимир Володимирович.  

Звернув увагу депутат і на те, що 13 заходів обласної програми на 90% провели якраз громадські організації, на які і виділялись кошти згідно з програмою. – Саме ці показники і активність громадськості ставиться сьогодні у приклад на рівні України. Вінниччина за результатами реалізації політики патріотичного виховання знаходиться в числі лідерів в Україні, – наголосив депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2017 року, 10:58 Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація