03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблеми інтернатних закладів обговорювали на зустрічі з омбудсменом Роздрукувати

Сьогодні, 25 листопада, відбулася робоча зустріч голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура з Уповноваженим з прав людини в центральних областях Валерієм Ольховим. Фокусом обговорення стали проблемні питання, які виникли у діяльності інтернатних закладів, засновником яких є Вінницька обласна Рада.

– Особливо важливим є питання медичного та матеріально-технічного забезпечення цих закладів та аналіз ефективності роботи їхніх керівників, – зазначив Геннадій Мазур. – Варто звернути максимум уваги на усунення виявлених порушень та надалі чітке, правильне і швидке реагування на ті виклики, які сьогодні стоять в діяльності наших інтернатних закладів.

Нагадаємо, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з 14 січня призначила свого представника в центральних областях Валерія Ольхового із визначенням постійного робочого місця в місті Вінниці. Валерій Ольховий забезпечує здійснення Уповноваженим парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини й громадянина у Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській області.

Повернутись Створено: 25 листопада 2019 року, 17:35 Переглядів: 445

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація