4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблеми самоврядування Роздрукувати

Обласна Рада працює над новою Концепцією

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 18 лютого взяв участь у засіданні Правління Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

У ході засідання його учасниками була прийнята низка рішень, які спрямованні на оптимізацію та покращення організації діяльності органів самоврядування в Україні та що стосуються роботи самої Асоціації.
Зокрема, найбільш резонансним стало рішення «Про концептуальні підходи щодо територіальної організації влади та місцевого самоврядування» (проект можна подивитися тут: http://alau.com.ua/?page_id=1349).
Учасники засідання затвердили проект Концепції реформування територіальної організації влади в Україні та проголосували за створення спільної робочої групи для подальшого опрацювання проекту. Пропозиції та зауваження до проекту будуть збиратися з усіх регіонів протягом місяця.
– Я вже дав доручення апарату нашої обласної Ради вивчити даний документ, проконсультуватися з юристами, експертами і висунути свої пропозиції до Концепції. До обговорення залученні також відповідні комісії, депутати облради. Таким чином ми маємо вийти на оптимальний варіант Концепції, мета якої – сприяти ефективності системи територіальної організації публічної влади, – повідомив голова облради Сергій Татусяк.
У зв’язку із опрацюванням Концепції та подальшої діяльності органів місцевого самоврядування, Сергій Татусяк доручив активізувати роботу вінницької філії Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

Повернутись Створено: 21 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація