Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблеми самоврядування Роздрукувати

Обласна Рада працює над новою Концепцією

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 18 лютого взяв участь у засіданні Правління Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

У ході засідання його учасниками була прийнята низка рішень, які спрямованні на оптимізацію та покращення організації діяльності органів самоврядування в Україні та що стосуються роботи самої Асоціації.
Зокрема, найбільш резонансним стало рішення «Про концептуальні підходи щодо територіальної організації влади та місцевого самоврядування» (проект можна подивитися тут: http://alau.com.ua/?page_id=1349).
Учасники засідання затвердили проект Концепції реформування територіальної організації влади в Україні та проголосували за створення спільної робочої групи для подальшого опрацювання проекту. Пропозиції та зауваження до проекту будуть збиратися з усіх регіонів протягом місяця.
– Я вже дав доручення апарату нашої обласної Ради вивчити даний документ, проконсультуватися з юристами, експертами і висунути свої пропозиції до Концепції. До обговорення залученні також відповідні комісії, депутати облради. Таким чином ми маємо вийти на оптимальний варіант Концепції, мета якої – сприяти ефективності системи територіальної організації публічної влади, – повідомив голова облради Сергій Татусяк.
У зв’язку із опрацюванням Концепції та подальшої діяльності органів місцевого самоврядування, Сергій Татусяк доручив активізувати роботу вінницької філії Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

Повернутись Створено: 21 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація