Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Проблеми самоврядування Роздрукувати

Обласна Рада працює над новою Концепцією

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 18 лютого взяв участь у засіданні Правління Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

У ході засідання його учасниками була прийнята низка рішень, які спрямованні на оптимізацію та покращення організації діяльності органів самоврядування в Україні та що стосуються роботи самої Асоціації.
Зокрема, найбільш резонансним стало рішення «Про концептуальні підходи щодо територіальної організації влади та місцевого самоврядування» (проект можна подивитися тут: http://alau.com.ua/?page_id=1349).
Учасники засідання затвердили проект Концепції реформування територіальної організації влади в Україні та проголосували за створення спільної робочої групи для подальшого опрацювання проекту. Пропозиції та зауваження до проекту будуть збиратися з усіх регіонів протягом місяця.
– Я вже дав доручення апарату нашої обласної Ради вивчити даний документ, проконсультуватися з юристами, експертами і висунути свої пропозиції до Концепції. До обговорення залученні також відповідні комісії, депутати облради. Таким чином ми маємо вийти на оптимальний варіант Концепції, мета якої – сприяти ефективності системи територіальної організації публічної влади, – повідомив голова облради Сергій Татусяк.
У зв’язку із опрацюванням Концепції та подальшої діяльності органів місцевого самоврядування, Сергій Татусяк доручив активізувати роботу вінницької філії Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.

Повернутись Створено: 21 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація