Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Проблемні питання лікування хворих на розсіяний склероз. Роздрукувати

22 травня 2013 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя.

За словами голови постійної комісії  Н.Солейко розсіяний склероз – є однією з найбільш тяжких форм органічної патології нервової системи. Україна відноситься до зони  високої поширеності розсіяного склерозу, з рівнем поширеності від 50 до 100 випадків на 100000 населення. Захворювання є найбільш частою причиною непрацездатності  серед молодих людей віком від 16 до 45 років, в переважній більшості це жінки.

Постійна комісія вирішила звернутися до голови обласної державної адміністрації І. Мовчана з проханням розглянути питання додаткового виділення коштів на лікування хворих на розсіяний склероз.

Кількість хворих (дорослих та дітей) на розсіяний склероз станом на 1 січня 2013 року становить -967, в тому числі 9 дітей.

В 2012 році протирецидивне лікування розсіяного склерозу отримали 34 особи, решта неспроможна забезпечити таке лікування протягом року за власний рахунок, тому захворювання не уклінно прогресує та призводить до смерті у молодому працездатному віці (у 40-50 років).

За висновком головного спеціаліста відповідального за проведення методичної роботи департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації за фахом “Неврологія” Бородія О.М., мінімальна потреба у забезпеченні фінансування систематичного протирецидивного лікування необхідна не менше 200 особам, що потребує видатків в сумі 18787,800 тис. грн.

Це дозволить не тільки вжити, а профілактувати рецидиви та повернути цих пацієнтів до життя.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 12:27 Переглядів: 1090

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація