Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання лікування хворих на розсіяний склероз. Роздрукувати

22 травня 2013 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя.

За словами голови постійної комісії  Н.Солейко розсіяний склероз – є однією з найбільш тяжких форм органічної патології нервової системи. Україна відноситься до зони  високої поширеності розсіяного склерозу, з рівнем поширеності від 50 до 100 випадків на 100000 населення. Захворювання є найбільш частою причиною непрацездатності  серед молодих людей віком від 16 до 45 років, в переважній більшості це жінки.

Постійна комісія вирішила звернутися до голови обласної державної адміністрації І. Мовчана з проханням розглянути питання додаткового виділення коштів на лікування хворих на розсіяний склероз.

Кількість хворих (дорослих та дітей) на розсіяний склероз станом на 1 січня 2013 року становить -967, в тому числі 9 дітей.

В 2012 році протирецидивне лікування розсіяного склерозу отримали 34 особи, решта неспроможна забезпечити таке лікування протягом року за власний рахунок, тому захворювання не уклінно прогресує та призводить до смерті у молодому працездатному віці (у 40-50 років).

За висновком головного спеціаліста відповідального за проведення методичної роботи департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації за фахом “Неврологія” Бородія О.М., мінімальна потреба у забезпеченні фінансування систематичного протирецидивного лікування необхідна не менше 200 особам, що потребує видатків в сумі 18787,800 тис. грн.

Це дозволить не тільки вжити, а профілактувати рецидиви та повернути цих пацієнтів до життя.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 12:27 Переглядів: 1060

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація