Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання лікування хворих на розсіяний склероз. Роздрукувати

22 травня 2013 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя.

За словами голови постійної комісії  Н.Солейко розсіяний склероз – є однією з найбільш тяжких форм органічної патології нервової системи. Україна відноситься до зони  високої поширеності розсіяного склерозу, з рівнем поширеності від 50 до 100 випадків на 100000 населення. Захворювання є найбільш частою причиною непрацездатності  серед молодих людей віком від 16 до 45 років, в переважній більшості це жінки.

Постійна комісія вирішила звернутися до голови обласної державної адміністрації І. Мовчана з проханням розглянути питання додаткового виділення коштів на лікування хворих на розсіяний склероз.

Кількість хворих (дорослих та дітей) на розсіяний склероз станом на 1 січня 2013 року становить -967, в тому числі 9 дітей.

В 2012 році протирецидивне лікування розсіяного склерозу отримали 34 особи, решта неспроможна забезпечити таке лікування протягом року за власний рахунок, тому захворювання не уклінно прогресує та призводить до смерті у молодому працездатному віці (у 40-50 років).

За висновком головного спеціаліста відповідального за проведення методичної роботи департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації за фахом “Неврологія” Бородія О.М., мінімальна потреба у забезпеченні фінансування систематичного протирецидивного лікування необхідна не менше 200 особам, що потребує видатків в сумі 18787,800 тис. грн.

Це дозволить не тільки вжити, а профілактувати рецидиви та повернути цих пацієнтів до життя.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 12:27 Переглядів: 1188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація