Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання мешканців Томашпільського району вирішував голова обласної Ради Роздрукувати

У п’ятницю, 9 лютого, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів виїзний прийом громадян в смт Томашполі. На прийомі також був присутній голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук.

Для вирішення питань до Анатолія Дмитровича звернулося 19 жителів селища. Зокрема, мешканка села Вил Томашпільського району Юлія Новак просила, аби їй допомогли змінити групу інвалідності. Наразі жінка має першу групу інвалідності категорії «Б», якою передбачено, що людина з обмеженими функціональними можливостями має змогу самостійно за собою доглядати, або ж має опікуна, який в цьому допомагає. Раніше за жінкою доглядали батьки та чоловік, зараз такої можливості немає, адже батьки померли а чоловік хворіє. Відтак, жінці необхідно отримати групу інвалідності категорії «А», якою передбачено догляд за хворим.

Звернулася також жителька територіальної громади Вапнярки Валентина Сташко. Жінка є орендарем земельної ділянки на місцевому ринку споживчої кооперації. Як повідомила пані Валентина, з приходом нового керівництва в селищі місцевим підприємцям та орендарям не дають вільно працювати, адже встановлюють найвищі відсотки орендної плати та здійснюють постійний тиск. Також жінка зауважила, що вони планують створювати у Вапнярці спілку підприємців, аби мати можливість відстоювати свої права спільно.

– Створюйте спілку, це правильне рішення,– сказав Анатолій Дмитрович. – Я буду мати розмову з вашим селищним головою,  щоб почути його точку зору щодо цієї ситуації,  після чого можна буде говорити більш конкретніше.

Серед порушених проблем також було питання щодо створення зупинки в селі Липівка Томашпільського району, адже купуючи квитки в касі, жителям села не продають до зазначеного населеного пункту квиток, у зв’язку з відсутністю такого маршруту, тобто, приходиться купувати білет або до села Комаргорода, а потім доплачувати водію, або до Томашполя і переплачувати за квитки.

Для більшості громадян, які прийшли на прийом, актуальним було питання матеріальної допомоги на лікування дітей та рідних.

Під час розгляду заяв та скарг жителів Томашпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених проблем.

Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 10:30
Оновлено: 12 лютого 2018 року, 10:38
Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація