Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання мешканців Томашпільського району вирішував голова обласної Ради Роздрукувати

У п’ятницю, 9 лютого, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів виїзний прийом громадян в смт Томашполі. На прийомі також був присутній голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук.

Для вирішення питань до Анатолія Дмитровича звернулося 19 жителів селища. Зокрема, мешканка села Вил Томашпільського району Юлія Новак просила, аби їй допомогли змінити групу інвалідності. Наразі жінка має першу групу інвалідності категорії «Б», якою передбачено, що людина з обмеженими функціональними можливостями має змогу самостійно за собою доглядати, або ж має опікуна, який в цьому допомагає. Раніше за жінкою доглядали батьки та чоловік, зараз такої можливості немає, адже батьки померли а чоловік хворіє. Відтак, жінці необхідно отримати групу інвалідності категорії «А», якою передбачено догляд за хворим.

Звернулася також жителька територіальної громади Вапнярки Валентина Сташко. Жінка є орендарем земельної ділянки на місцевому ринку споживчої кооперації. Як повідомила пані Валентина, з приходом нового керівництва в селищі місцевим підприємцям та орендарям не дають вільно працювати, адже встановлюють найвищі відсотки орендної плати та здійснюють постійний тиск. Також жінка зауважила, що вони планують створювати у Вапнярці спілку підприємців, аби мати можливість відстоювати свої права спільно.

– Створюйте спілку, це правильне рішення,– сказав Анатолій Дмитрович. – Я буду мати розмову з вашим селищним головою,  щоб почути його точку зору щодо цієї ситуації,  після чого можна буде говорити більш конкретніше.

Серед порушених проблем також було питання щодо створення зупинки в селі Липівка Томашпільського району, адже купуючи квитки в касі, жителям села не продають до зазначеного населеного пункту квиток, у зв’язку з відсутністю такого маршруту, тобто, приходиться купувати білет або до села Комаргорода, а потім доплачувати водію, або до Томашполя і переплачувати за квитки.

Для більшості громадян, які прийшли на прийом, актуальним було питання матеріальної допомоги на лікування дітей та рідних.

Під час розгляду заяв та скарг жителів Томашпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених проблем.

Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 10:30
Оновлено: 12 лютого 2018 року, 10:38
Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація