5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблемні питання, порушені під час особистого прийому громадян, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

2 вересня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого було розглянуто питання щодо законності дій окремих посадових осіб та притягнення їх до відповідальності; вирішення земельних спорів; надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Зокрема, до керівництва обласної Ради вже не вперше звертається Володимир Сергійович Олійник. Від імені представників громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” він попросив повторно порушити питання щодо розгляду недорозслідуваних особливо тяжких злочинів, вчинених в Україні в мирний час понад десяток років тому. З його слів, за результатами винесених несправедливих вироків потерпілим від особливо тяжких злочинів батькам завдано матеріальної та моральної шкоди. Тому, відстоюючи своє право на компенсацію, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” вимагають зустрічі з депутатами Верховної Ради України від Вінниччини, а також добиваються особистого прийому Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською.

Після озвученої інформації Наталія Солейко зауважила, що звернення представників цієї громадської організації вже неодноразово розглядалось керівництвом обласної Ради. Зокрема, за підсумками розгляду на засіданні постійної комісії з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян було підготовлено і надіслано клопотання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України з проханням відпрацювати пропозиції до проекту Закону України «Щодо надання державою спеціального соціального статусу потерпілим від особливо тяжких злочинів та відшкодування за рахунок держави матеріальної й моральної шкоди вказаним особам, із обов’язковим відшкодуванням відшкодування державі засудженими понесених витрат».

За результатами розгляду зазначеного клопотання профільними комітетами Верховної Ради України повідомляється, що законодавчі пропозиції, запропоновані у зверненні, доведені до відома народних депутатів України – членів цих комітетів і будуть використані у подальшій роботі.

Наталія Солейко повідомила, що аналогічні звернення керівництва обласної Ради були також надіслані депутатам Верховної Ради України – обранцям від Вінниччини, проте, на жаль, від них не отримано ще жодної відповіді.

За результатами розгляду нинішнього звернення під час особистого прийому громадян заступник голови обласної Ради, згідно з чинним законодавством, доручила відповідним службам підготувати повторні звернення до народних депутатів, а також до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської, з проханням розглянути порушені питання та ввити заходів правового реагування.

Повернутись Створено: 2 вересня 2015 року, 17:50 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація