12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради є організація та проведення особистого прийому громадян. 1 квітня проблемні питання вінничан, порушені під час прийому, вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися вінничани до обласного керівництва, стосувалися сфери земельних відносин, а також вирішення соціально-побутових питань – сприяння у лікуванні, нарахування пенсії, надання матеріальної допомоги.

Так, питання захисту свого права на приватизацію земельної ділянки змусило приїхати на особистий прийом до заступника голови обласної Ради жительку Козятинського району Галину Петрівну Бурякіну. За словами пенсіонерки, у процесі оформлення документації її законне право порушують сільський голова і сусідка, які своїми діями перешкоджають приватизації.

Питання щодо правильності оформлення документації на право володіння земельною ділянкою вже не вперше порушує у своїх зверненнях мешканка Вінниці Лідія Михайлівна Черниш. Як повідомила жінка, при виготовленні акта на приватизацію її земельної ділянки були допущені неточності працівниками земельних служб, а тепер вона не може добитися виправлення цих помилок.

Вислухавши обох заявниць, Наталія Солейко детально ознайомилась із наданою документацією і пообіцяла скерувати звернення у відповідні інстанції та сприяти вирішенню порушених питань, згідно із чинним законодавством.

Житель Вінницького району Михайло Петрович Зеніков озвучив два питання, які останнім часом намагається вирішити його родина. Зокрема, його сім’я потребує додаткових коштів для лікування важкохворої дружини, інваліда ІІ групи, потерпілої від аварії на ЧАЕС, а також повернення депозиту з Дельта Банку.

Заступник голови обласної Ради зазначила, що сприятиме забезпеченню права на безкоштовне лікування хворої, відповідно до наданих державою пільг зазначеній категорії населення, а також дала доручення підготувати клопотання щодо повернення грошового вкладу.

Наталія Солейко розглянула всі письмові й усні звернення, озвучені під час особистого прийому. Окремі з них, в межах своєї компетенції, вона вирішила відразу ж, давши доручення відповідним службам, інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 711

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація