Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради є організація та проведення особистого прийому громадян. 1 квітня проблемні питання вінничан, порушені під час прийому, вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися вінничани до обласного керівництва, стосувалися сфери земельних відносин, а також вирішення соціально-побутових питань – сприяння у лікуванні, нарахування пенсії, надання матеріальної допомоги.

Так, питання захисту свого права на приватизацію земельної ділянки змусило приїхати на особистий прийом до заступника голови обласної Ради жительку Козятинського району Галину Петрівну Бурякіну. За словами пенсіонерки, у процесі оформлення документації її законне право порушують сільський голова і сусідка, які своїми діями перешкоджають приватизації.

Питання щодо правильності оформлення документації на право володіння земельною ділянкою вже не вперше порушує у своїх зверненнях мешканка Вінниці Лідія Михайлівна Черниш. Як повідомила жінка, при виготовленні акта на приватизацію її земельної ділянки були допущені неточності працівниками земельних служб, а тепер вона не може добитися виправлення цих помилок.

Вислухавши обох заявниць, Наталія Солейко детально ознайомилась із наданою документацією і пообіцяла скерувати звернення у відповідні інстанції та сприяти вирішенню порушених питань, згідно із чинним законодавством.

Житель Вінницького району Михайло Петрович Зеніков озвучив два питання, які останнім часом намагається вирішити його родина. Зокрема, його сім’я потребує додаткових коштів для лікування важкохворої дружини, інваліда ІІ групи, потерпілої від аварії на ЧАЕС, а також повернення депозиту з Дельта Банку.

Заступник голови обласної Ради зазначила, що сприятиме забезпеченню права на безкоштовне лікування хворої, відповідно до наданих державою пільг зазначеній категорії населення, а також дала доручення підготувати клопотання щодо повернення грошового вкладу.

Наталія Солейко розглянула всі письмові й усні звернення, озвучені під час особистого прийому. Окремі з них, в межах своєї компетенції, вона вирішила відразу ж, давши доручення відповідним службам, інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація