Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради є організація та проведення особистого прийому громадян. 1 квітня проблемні питання вінничан, порушені під час прийому, вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися вінничани до обласного керівництва, стосувалися сфери земельних відносин, а також вирішення соціально-побутових питань – сприяння у лікуванні, нарахування пенсії, надання матеріальної допомоги.

Так, питання захисту свого права на приватизацію земельної ділянки змусило приїхати на особистий прийом до заступника голови обласної Ради жительку Козятинського району Галину Петрівну Бурякіну. За словами пенсіонерки, у процесі оформлення документації її законне право порушують сільський голова і сусідка, які своїми діями перешкоджають приватизації.

Питання щодо правильності оформлення документації на право володіння земельною ділянкою вже не вперше порушує у своїх зверненнях мешканка Вінниці Лідія Михайлівна Черниш. Як повідомила жінка, при виготовленні акта на приватизацію її земельної ділянки були допущені неточності працівниками земельних служб, а тепер вона не може добитися виправлення цих помилок.

Вислухавши обох заявниць, Наталія Солейко детально ознайомилась із наданою документацією і пообіцяла скерувати звернення у відповідні інстанції та сприяти вирішенню порушених питань, згідно із чинним законодавством.

Житель Вінницького району Михайло Петрович Зеніков озвучив два питання, які останнім часом намагається вирішити його родина. Зокрема, його сім’я потребує додаткових коштів для лікування важкохворої дружини, інваліда ІІ групи, потерпілої від аварії на ЧАЕС, а також повернення депозиту з Дельта Банку.

Заступник голови обласної Ради зазначила, що сприятиме забезпеченню права на безкоштовне лікування хворої, відповідно до наданих державою пільг зазначеній категорії населення, а також дала доручення підготувати клопотання щодо повернення грошового вкладу.

Наталія Солейко розглянула всі письмові й усні звернення, озвучені під час особистого прийому. Окремі з них, в межах своєї компетенції, вона вирішила відразу ж, давши доручення відповідним службам, інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація