Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності керівництва обласної Ради є організація та проведення особистого прийому громадян. 1 квітня проблемні питання вінничан, порушені під час прийому, вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися вінничани до обласного керівництва, стосувалися сфери земельних відносин, а також вирішення соціально-побутових питань – сприяння у лікуванні, нарахування пенсії, надання матеріальної допомоги.

Так, питання захисту свого права на приватизацію земельної ділянки змусило приїхати на особистий прийом до заступника голови обласної Ради жительку Козятинського району Галину Петрівну Бурякіну. За словами пенсіонерки, у процесі оформлення документації її законне право порушують сільський голова і сусідка, які своїми діями перешкоджають приватизації.

Питання щодо правильності оформлення документації на право володіння земельною ділянкою вже не вперше порушує у своїх зверненнях мешканка Вінниці Лідія Михайлівна Черниш. Як повідомила жінка, при виготовленні акта на приватизацію її земельної ділянки були допущені неточності працівниками земельних служб, а тепер вона не може добитися виправлення цих помилок.

Вислухавши обох заявниць, Наталія Солейко детально ознайомилась із наданою документацією і пообіцяла скерувати звернення у відповідні інстанції та сприяти вирішенню порушених питань, згідно із чинним законодавством.

Житель Вінницького району Михайло Петрович Зеніков озвучив два питання, які останнім часом намагається вирішити його родина. Зокрема, його сім’я потребує додаткових коштів для лікування важкохворої дружини, інваліда ІІ групи, потерпілої від аварії на ЧАЕС, а також повернення депозиту з Дельта Банку.

Заступник голови обласної Ради зазначила, що сприятиме забезпеченню права на безкоштовне лікування хворої, відповідно до наданих державою пільг зазначеній категорії населення, а також дала доручення підготувати клопотання щодо повернення грошового вкладу.

Наталія Солейко розглянула всі письмові й усні звернення, озвучені під час особистого прийому. Окремі з них, в межах своєї компетенції, вона вирішила відразу ж, давши доручення відповідним службам, інші – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація