11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішував Ігор Кревський Роздрукувати

15 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував питання соціального забезпечення, охорони здоров’я, земельних відносин, законності дій окремих посадових осіб .

Так, до керівництва обласної Ради із колективною заявою від імені громади звернулася жителька села Писарівки Вінницького району. Мешканці цього населеного пункту переймаються питанням збереження юридичного статусу та майна Писарівської лікарні, яка обслуговує хворих із декількох навколишніх сіл. Також, за словами заявниці, у процесі вирішення зазначених проблем їх турбують питання законності дій окремих посадових осіб лікувального закладу та обласного Департаменту охорони здоров’я і курортів.

Ще один мешканець Вінницького району із села Михайлівки приїхав на прийом до обласного керівництва, з метою вирішення питання земельних відносин, зокрема, продовження договору оренди ставка.

Під час особистого прийому були також озвучені скарги на дії окремих працівників Вінницького міського БТІ; заяви про надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

Ігор Кревський взяв на особистий контроль всі порушені питання, виконання яких належать до компетенції обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 14:43 Переглядів: 690

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація