5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблемні питання вінничан, порушені під час особистого прийому, вирішував Ігор Кревський Роздрукувати

15 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував питання соціального забезпечення, охорони здоров’я, земельних відносин, законності дій окремих посадових осіб .

Так, до керівництва обласної Ради із колективною заявою від імені громади звернулася жителька села Писарівки Вінницького району. Мешканці цього населеного пункту переймаються питанням збереження юридичного статусу та майна Писарівської лікарні, яка обслуговує хворих із декількох навколишніх сіл. Також, за словами заявниці, у процесі вирішення зазначених проблем їх турбують питання законності дій окремих посадових осіб лікувального закладу та обласного Департаменту охорони здоров’я і курортів.

Ще один мешканець Вінницького району із села Михайлівки приїхав на прийом до обласного керівництва, з метою вирішення питання земельних відносин, зокрема, продовження договору оренди ставка.

Під час особистого прийому були також озвучені скарги на дії окремих працівників Вінницького міського БТІ; заяви про надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

Ігор Кревський взяв на особистий контроль всі порушені питання, виконання яких належать до компетенції обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 14:43 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація