Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

20 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого вирішувала питання соціального забезпечення, охорони здоров’я, законності дій окремих посадових осіб області.

Так, до керівництва обласної Ради звернулася Оксана Володимирівна Шевчук – голова правління Вінницького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (люди, які живуть з ВІЛ) з пропозицією підписання меморандуму про співпрацю.

В ході спілкування Наталія Солейко зазначила, що обласна Рада завжди відкрита для спілкування і співробітництва з усіма громадськими та благодійними організаціями, а також надала детальне роз’яснення щодо умов виконання порушеного питання.

Вінничанка Олена Володимирівна Ломакіна прийшла на особистий прийом з з надією вирішити питання виділення коштів для обстеження її хворого онука в місті Києві. За словами заявниці, їхня родина самотужки вже зібрала половину суми, але ще не вистачає 15 тис. грн.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже давно вичерпана, заступник голови обласної Ради дала доручення відповідним службам в найкоротший термін підготувати клопотання до голови облдержадміністрації та керівництва Вінницької міської ради з проханням сприяти у вирішенні зазначеного питання заявниці.

Розглянувши під час прийому низку інших заяв та скарг, Наталія Солейко взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 16:26 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація