Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

20 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого вирішувала питання соціального забезпечення, охорони здоров’я, законності дій окремих посадових осіб області.

Так, до керівництва обласної Ради звернулася Оксана Володимирівна Шевчук – голова правління Вінницького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (люди, які живуть з ВІЛ) з пропозицією підписання меморандуму про співпрацю.

В ході спілкування Наталія Солейко зазначила, що обласна Рада завжди відкрита для спілкування і співробітництва з усіма громадськими та благодійними організаціями, а також надала детальне роз’яснення щодо умов виконання порушеного питання.

Вінничанка Олена Володимирівна Ломакіна прийшла на особистий прийом з з надією вирішити питання виділення коштів для обстеження її хворого онука в місті Києві. За словами заявниці, їхня родина самотужки вже зібрала половину суми, але ще не вистачає 15 тис. грн.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже давно вичерпана, заступник голови обласної Ради дала доручення відповідним службам в найкоротший термін підготувати клопотання до голови облдержадміністрації та керівництва Вінницької міської ради з проханням сприяти у вирішенні зазначеного питання заявниці.

Розглянувши під час прийому низку інших заяв та скарг, Наталія Солейко взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 16:26 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація