Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

20 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого вирішувала питання соціального забезпечення, охорони здоров’я, законності дій окремих посадових осіб області.

Так, до керівництва обласної Ради звернулася Оксана Володимирівна Шевчук – голова правління Вінницького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (люди, які живуть з ВІЛ) з пропозицією підписання меморандуму про співпрацю.

В ході спілкування Наталія Солейко зазначила, що обласна Рада завжди відкрита для спілкування і співробітництва з усіма громадськими та благодійними організаціями, а також надала детальне роз’яснення щодо умов виконання порушеного питання.

Вінничанка Олена Володимирівна Ломакіна прийшла на особистий прийом з з надією вирішити питання виділення коштів для обстеження її хворого онука в місті Києві. За словами заявниці, їхня родина самотужки вже зібрала половину суми, але ще не вистачає 15 тис. грн.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже давно вичерпана, заступник голови обласної Ради дала доручення відповідним службам в найкоротший термін підготувати клопотання до голови облдержадміністрації та керівництва Вінницької міської ради з проханням сприяти у вирішенні зазначеного питання заявниці.

Розглянувши під час прийому низку інших заяв та скарг, Наталія Солейко взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 16:26 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація