Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

4 березня проблемні питання вінничан вирішувала заступник обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому громадян вона розглянула до десятка заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують у своїх зверненнях жителі нашої області.

Зокрема, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Так, за словами вінничанки Людмили Андріївни Овчиннікової, вперше звернутися до керівництва обласної влади її змусили обставини, які стосуються особистого здоров’я. Після перенесеної операції на серці пенсіонерка не має можливості для проходження реабілітаційного курсу щодо відновлення роботи цього життєво важливого органу, бо не вистачає коштів на придбання ліків.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже використана в повному обсязі, заступник голови обласної Ради надала жінці пропозиції щодо часткового вирішення питання для отримання коштів на лікування та реабілітацію. Вона також пообіцяла, що обов’язково шукатиме інші джерела фінансування для цієї заявниці та інших громадян, які звертаються з питаннями надання матеріальної допомоги.

Під час прийому було озвучено питання щодо порушення прав у сфері земельних відносин, яке турбує мешканця м. Вінниці Петра Сергійовича Гонтара. Заступник голови обласної Ради пообіцяла, що після детального вивчення зазначеної проблеми вона буде сприяти її вирішенню, відповідно до своїх посадових обов’язків та діючого чинного законодавства.

Зокрема, відповідно до аналізу останніх заяв, скарг та пропозицій, що надходять до заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, болючими для вінничан залишаються окремі питання щодо проблем в галузі охорони здоров’я; законності дій окремих посадових осіб; встановлення тарифів за використання комунальних послуг та цін на ліки; забезпечення права на лікування, а також вирішення інших соціально важливих питань.

Повернутись Створено: 4 березня 2015 року, 17:37 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація