24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

4 березня проблемні питання вінничан вирішувала заступник обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому громадян вона розглянула до десятка заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують у своїх зверненнях жителі нашої області.

Зокрема, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Так, за словами вінничанки Людмили Андріївни Овчиннікової, вперше звернутися до керівництва обласної влади її змусили обставини, які стосуються особистого здоров’я. Після перенесеної операції на серці пенсіонерка не має можливості для проходження реабілітаційного курсу щодо відновлення роботи цього життєво важливого органу, бо не вистачає коштів на придбання ліків.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже використана в повному обсязі, заступник голови обласної Ради надала жінці пропозиції щодо часткового вирішення питання для отримання коштів на лікування та реабілітацію. Вона також пообіцяла, що обов’язково шукатиме інші джерела фінансування для цієї заявниці та інших громадян, які звертаються з питаннями надання матеріальної допомоги.

Під час прийому було озвучено питання щодо порушення прав у сфері земельних відносин, яке турбує мешканця м. Вінниці Петра Сергійовича Гонтара. Заступник голови обласної Ради пообіцяла, що після детального вивчення зазначеної проблеми вона буде сприяти її вирішенню, відповідно до своїх посадових обов’язків та діючого чинного законодавства.

Зокрема, відповідно до аналізу останніх заяв, скарг та пропозицій, що надходять до заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, болючими для вінничан залишаються окремі питання щодо проблем в галузі охорони здоров’я; законності дій окремих посадових осіб; встановлення тарифів за використання комунальних послуг та цін на ліки; забезпечення права на лікування, а також вирішення інших соціально важливих питань.

Повернутись Створено: 4 березня 2015 року, 17:37 Переглядів: 721

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація