24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

4 березня проблемні питання вінничан вирішувала заступник обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому громадян вона розглянула до десятка заяв, скарг і пропозицій щодо різних питань, які порушують у своїх зверненнях жителі нашої області.

Зокрема, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше прохань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих.

Так, за словами вінничанки Людмили Андріївни Овчиннікової, вперше звернутися до керівництва обласної влади її змусили обставини, які стосуються особистого здоров’я. Після перенесеної операції на серці пенсіонерка не має можливості для проходження реабілітаційного курсу щодо відновлення роботи цього життєво важливого органу, бо не вистачає коштів на придбання ліків.

В зв’язку з тим, що сума коштів депутатського фонду Наталії Солейко вже використана в повному обсязі, заступник голови обласної Ради надала жінці пропозиції щодо часткового вирішення питання для отримання коштів на лікування та реабілітацію. Вона також пообіцяла, що обов’язково шукатиме інші джерела фінансування для цієї заявниці та інших громадян, які звертаються з питаннями надання матеріальної допомоги.

Під час прийому було озвучено питання щодо порушення прав у сфері земельних відносин, яке турбує мешканця м. Вінниці Петра Сергійовича Гонтара. Заступник голови обласної Ради пообіцяла, що після детального вивчення зазначеної проблеми вона буде сприяти її вирішенню, відповідно до своїх посадових обов’язків та діючого чинного законодавства.

Зокрема, відповідно до аналізу останніх заяв, скарг та пропозицій, що надходять до заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, болючими для вінничан залишаються окремі питання щодо проблем в галузі охорони здоров’я; законності дій окремих посадових осіб; встановлення тарифів за використання комунальних послуг та цін на ліки; забезпечення права на лікування, а також вирішення інших соціально важливих питань.

Повернутись Створено: 4 березня 2015 року, 17:37 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація