Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

21 жовтня заступник обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан, порушені під час проведення особистого прийому громадян.

Так, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше звернень щодо вирішення питань, які стосуються охорони здоров’я та соціального забезпечення громадян – надання матеріальної допомоги на лікування та проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих; надання медичних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам, які відносяться до пільгової категорії населення; покращення соціально-побутових умов та інші.

Зокрема, на прийом до заступника голови обласної Ради приїхала пенсіонерка Лідія Степанівна Павлишина, яка проживає у Жмеринському районі, з проханням щодо сприяння у вирішенні надання безкоштовної медичної допомоги її синові, учаснику бойових дій, який повернувся із зони АТО. За словами пенсіонерки, згідно із встановленим діагнозом, наразі йому рекомендовано оперативне втручання, яке потребує коштів, проте їхня сім’я не в змозі здійснити необхідну проплату.

За результатами розгляду зазначеного звернення Наталія Солейко дала доручення підготувати клопотання щодо забезпечення безкоштовними імплантатами учасника АТО і проведення операції за бюджетні кошти.

Також із проханням щодо надання матеріальної допомоги на проведення оперативного втручання й реабілітацію хворого сина звернулася жителька Вінниці Юлія Іванівна Войцещук. Як повідомила жінка, для проведення операції на серці її синові необхідна сума в розмірі 100 тисяч гривень.

Вивчивши питання, Наталія Солейко пообіцяла в межах своїх посадових обов’язків добитися із різних джерел надання матеріальної допомоги для лікування хворого, а також сприяти вирішенню питання щодо залучення бюджетних коштів для проведення хірургічного втручання.

Окрім питань надання матеріальної допомоги і медичних послуг, під час особистого прийому також були порушені питання щодо покращення умов проживання та права на соціальне житло; оформлення опікунства над дитиною-інвалідом І групи і право на пільги для дітей такої категорії тощо.

Детально розглянувши і вивчивши всі порушені вінничанами питання, Наталія Солейко доручила підготувати низку клопотань до керівництва відповідних закладів та установ, а їхнє виконання взяла на особистий контроль. 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2015 року, 16:55 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація