Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

21 жовтня заступник обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан, порушені під час проведення особистого прийому громадян.

Так, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше звернень щодо вирішення питань, які стосуються охорони здоров’я та соціального забезпечення громадян – надання матеріальної допомоги на лікування та проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих; надання медичних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам, які відносяться до пільгової категорії населення; покращення соціально-побутових умов та інші.

Зокрема, на прийом до заступника голови обласної Ради приїхала пенсіонерка Лідія Степанівна Павлишина, яка проживає у Жмеринському районі, з проханням щодо сприяння у вирішенні надання безкоштовної медичної допомоги її синові, учаснику бойових дій, який повернувся із зони АТО. За словами пенсіонерки, згідно із встановленим діагнозом, наразі йому рекомендовано оперативне втручання, яке потребує коштів, проте їхня сім’я не в змозі здійснити необхідну проплату.

За результатами розгляду зазначеного звернення Наталія Солейко дала доручення підготувати клопотання щодо забезпечення безкоштовними імплантатами учасника АТО і проведення операції за бюджетні кошти.

Також із проханням щодо надання матеріальної допомоги на проведення оперативного втручання й реабілітацію хворого сина звернулася жителька Вінниці Юлія Іванівна Войцещук. Як повідомила жінка, для проведення операції на серці її синові необхідна сума в розмірі 100 тисяч гривень.

Вивчивши питання, Наталія Солейко пообіцяла в межах своїх посадових обов’язків добитися із різних джерел надання матеріальної допомоги для лікування хворого, а також сприяти вирішенню питання щодо залучення бюджетних коштів для проведення хірургічного втручання.

Окрім питань надання матеріальної допомоги і медичних послуг, під час особистого прийому також були порушені питання щодо покращення умов проживання та права на соціальне житло; оформлення опікунства над дитиною-інвалідом І групи і право на пільги для дітей такої категорії тощо.

Детально розглянувши і вивчивши всі порушені вінничанами питання, Наталія Солейко доручила підготувати низку клопотань до керівництва відповідних закладів та установ, а їхнє виконання взяла на особистий контроль. 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2015 року, 16:55 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація