Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

16 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. Цього разу, окрім соціальних питань, які найчастіше порушують жителі нашої області у своїх зверненнях під час прийому, були також заяви і скарги щодо права власності на землю, фальсифікації документів, законності діяльності окремих посадових осіб, а також участі у зоні АТО.

Так, до заступника голови обласної Ради звернулася жителька м. Тульчина Наталія Григорівна Войнолович з клопотанням про надання допомоги у вирішенні питання щодо переведення її сина, Войноловича Олександра Олександровича, батька багатодітної сім’ї, який проходить службу АТОС ОН в/ч ПП В2248, у підрозділи для охорони громадського порядку або до інших військових частин за місцем його проживання.

Для вирішення цього питання, за дорученням Наталії Солейко, відповідне клопотання відразу ж було направлено Військовому комісару Вінницького обласного військового комісаріату.

Також на особистий прийом до керівництва обласної Ради приїхала пенсіонерка, ветеран праці, член сім’ї загиблого Єфросина Францівна Гончаренко, яка проживає у с. Дяківці Літинського району. За словами старенької, її помешкання непридатне для проживання, але місцева влада відмовляє їй у допомозі.

Наталія Солейко пообіцяла максимально сприяти вирішенню зазначеного питання спільно з районним та сільським керівництвом, взявши його виконання на особистий контроль.

Ще один житель с. Капустяни Тростянецького району Микола Степанович Музика звернувся зі скаргою на законність дій місцевого керівника. Як повідомив чоловік, сільський голова Дублюк Юлія Степанівна порушила право його сім’ї на користування земельною ділянкою. Також він звинувачує очільницю сільської територіальної громади у фізичній розправі з його дружиною, внаслідок чого жінка отримала хворобу і змушена постійно лікуватися.

Вислухавши всіх заявників, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішила окремі нагальні питання громадян в ході прийому, давши відповідні доручення, а інші – скерувала на розгляд у відповідні інстанції.

Повернутись Створено: 16 липня 2014 року, 18:01 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація