Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

16 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. Цього разу, окрім соціальних питань, які найчастіше порушують жителі нашої області у своїх зверненнях під час прийому, були також заяви і скарги щодо права власності на землю, фальсифікації документів, законності діяльності окремих посадових осіб, а також участі у зоні АТО.

Так, до заступника голови обласної Ради звернулася жителька м. Тульчина Наталія Григорівна Войнолович з клопотанням про надання допомоги у вирішенні питання щодо переведення її сина, Войноловича Олександра Олександровича, батька багатодітної сім’ї, який проходить службу АТОС ОН в/ч ПП В2248, у підрозділи для охорони громадського порядку або до інших військових частин за місцем його проживання.

Для вирішення цього питання, за дорученням Наталії Солейко, відповідне клопотання відразу ж було направлено Військовому комісару Вінницького обласного військового комісаріату.

Також на особистий прийом до керівництва обласної Ради приїхала пенсіонерка, ветеран праці, член сім’ї загиблого Єфросина Францівна Гончаренко, яка проживає у с. Дяківці Літинського району. За словами старенької, її помешкання непридатне для проживання, але місцева влада відмовляє їй у допомозі.

Наталія Солейко пообіцяла максимально сприяти вирішенню зазначеного питання спільно з районним та сільським керівництвом, взявши його виконання на особистий контроль.

Ще один житель с. Капустяни Тростянецького району Микола Степанович Музика звернувся зі скаргою на законність дій місцевого керівника. Як повідомив чоловік, сільський голова Дублюк Юлія Степанівна порушила право його сім’ї на користування земельною ділянкою. Також він звинувачує очільницю сільської територіальної громади у фізичній розправі з його дружиною, внаслідок чого жінка отримала хворобу і змушена постійно лікуватися.

Вислухавши всіх заявників, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішила окремі нагальні питання громадян в ході прийому, давши відповідні доручення, а інші – скерувала на розгляд у відповідні інстанції.

Повернутись Створено: 16 липня 2014 року, 18:01 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація