Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання вінничан вирішувала Наталія Солейко Роздрукувати

16 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. Цього разу, окрім соціальних питань, які найчастіше порушують жителі нашої області у своїх зверненнях під час прийому, були також заяви і скарги щодо права власності на землю, фальсифікації документів, законності діяльності окремих посадових осіб, а також участі у зоні АТО.

Так, до заступника голови обласної Ради звернулася жителька м. Тульчина Наталія Григорівна Войнолович з клопотанням про надання допомоги у вирішенні питання щодо переведення її сина, Войноловича Олександра Олександровича, батька багатодітної сім’ї, який проходить службу АТОС ОН в/ч ПП В2248, у підрозділи для охорони громадського порядку або до інших військових частин за місцем його проживання.

Для вирішення цього питання, за дорученням Наталії Солейко, відповідне клопотання відразу ж було направлено Військовому комісару Вінницького обласного військового комісаріату.

Також на особистий прийом до керівництва обласної Ради приїхала пенсіонерка, ветеран праці, член сім’ї загиблого Єфросина Францівна Гончаренко, яка проживає у с. Дяківці Літинського району. За словами старенької, її помешкання непридатне для проживання, але місцева влада відмовляє їй у допомозі.

Наталія Солейко пообіцяла максимально сприяти вирішенню зазначеного питання спільно з районним та сільським керівництвом, взявши його виконання на особистий контроль.

Ще один житель с. Капустяни Тростянецького району Микола Степанович Музика звернувся зі скаргою на законність дій місцевого керівника. Як повідомив чоловік, сільський голова Дублюк Юлія Степанівна порушила право його сім’ї на користування земельною ділянкою. Також він звинувачує очільницю сільської територіальної громади у фізичній розправі з його дружиною, внаслідок чого жінка отримала хворобу і змушена постійно лікуватися.

Вислухавши всіх заявників, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко вирішила окремі нагальні питання громадян в ході прийому, давши відповідні доручення, а інші – скерувала на розгляд у відповідні інстанції.

Повернутись Створено: 16 липня 2014 року, 18:01 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація