24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проблемні питання вінничан вирішував заступник голови обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 26 жовтня, заступник голови обласної Ради Олександр Качур провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув проблемні питання, з якими звернулися мешканці міста Вінниці та районів області.

Під час прийому були озвучені заяви і скарги щодо законності дій посадових осіб та вирішення соціально-побутових питань, зокрема, права на отримання субсидії за використання житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих.

Так, жителька села Лаврівки Вінницького району Надія Никифорівна Орхідовська прийшла на прийом із проханням сприяти у вирішенні спірного питання з ПАТ «Вінницяобленерго» щодо передачі трансформаторної підстанції на баланс товариства.

Як розповіла жінка, у 2012 році вона, як фізична особа, звернулася у відповідні інстанції із заявою на підключення її житла до сільського трансформатора. Проте, їй було відмовлено, в зв’язку з відсутністю потужності, і запропоновано встановити власний трансформатор вартістю 126 тис. грн., з подальшим підключенням інших споживачів та відповідною компенсацією, передбаченою тодішнім законодавством. До нинішнього часу обіцяної компенсації Надія Никифорівна так і не отримала й змушена сплачувати високі рахунки за спожиту електроенергію. За її словами, на неодноразові звернення у різні інстанції, питання досі не вирішується.

Заступник голови обласної Ради пообіцяв особисто клопотати щодо його вирішення, в межах своїх повноважень та згідно з нормами чинного законодавства.

Детально розглянувши заяви та скарги громадян, Олександр Качур взяв на особистий контроль виконання всіх порушених питань.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Олександр Качур проводить особистий прийом громадян в 4-ту середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:44 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація