24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проблемні питання вінничан вирішував заступник голови обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 26 жовтня, заступник голови обласної Ради Олександр Качур провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув проблемні питання, з якими звернулися мешканці міста Вінниці та районів області.

Під час прийому були озвучені заяви і скарги щодо законності дій посадових осіб та вирішення соціально-побутових питань, зокрема, права на отримання субсидії за використання житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих.

Так, жителька села Лаврівки Вінницького району Надія Никифорівна Орхідовська прийшла на прийом із проханням сприяти у вирішенні спірного питання з ПАТ «Вінницяобленерго» щодо передачі трансформаторної підстанції на баланс товариства.

Як розповіла жінка, у 2012 році вона, як фізична особа, звернулася у відповідні інстанції із заявою на підключення її житла до сільського трансформатора. Проте, їй було відмовлено, в зв’язку з відсутністю потужності, і запропоновано встановити власний трансформатор вартістю 126 тис. грн., з подальшим підключенням інших споживачів та відповідною компенсацією, передбаченою тодішнім законодавством. До нинішнього часу обіцяної компенсації Надія Никифорівна так і не отримала й змушена сплачувати високі рахунки за спожиту електроенергію. За її словами, на неодноразові звернення у різні інстанції, питання досі не вирішується.

Заступник голови обласної Ради пообіцяв особисто клопотати щодо його вирішення, в межах своїх повноважень та згідно з нормами чинного законодавства.

Детально розглянувши заяви та скарги громадян, Олександр Качур взяв на особистий контроль виконання всіх порушених питань.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Олександр Качур проводить особистий прийом громадян в 4-ту середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:44 Переглядів: 568

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація