Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання вінничан вирішував заступник голови обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 26 жовтня, заступник голови обласної Ради Олександр Качур провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув проблемні питання, з якими звернулися мешканці міста Вінниці та районів області.

Під час прийому були озвучені заяви і скарги щодо законності дій посадових осіб та вирішення соціально-побутових питань, зокрема, права на отримання субсидії за використання житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих.

Так, жителька села Лаврівки Вінницького району Надія Никифорівна Орхідовська прийшла на прийом із проханням сприяти у вирішенні спірного питання з ПАТ «Вінницяобленерго» щодо передачі трансформаторної підстанції на баланс товариства.

Як розповіла жінка, у 2012 році вона, як фізична особа, звернулася у відповідні інстанції із заявою на підключення її житла до сільського трансформатора. Проте, їй було відмовлено, в зв’язку з відсутністю потужності, і запропоновано встановити власний трансформатор вартістю 126 тис. грн., з подальшим підключенням інших споживачів та відповідною компенсацією, передбаченою тодішнім законодавством. До нинішнього часу обіцяної компенсації Надія Никифорівна так і не отримала й змушена сплачувати високі рахунки за спожиту електроенергію. За її словами, на неодноразові звернення у різні інстанції, питання досі не вирішується.

Заступник голови обласної Ради пообіцяв особисто клопотати щодо його вирішення, в межах своїх повноважень та згідно з нормами чинного законодавства.

Детально розглянувши заяви та скарги громадян, Олександр Качур взяв на особистий контроль виконання всіх порушених питань.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Олександр Качур проводить особистий прийом громадян в 4-ту середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:44 Переглядів: 541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація