Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проблемні питання жителів Бершадського та Тростянецького районів взяв на особистий контроль Ігор Хміль Роздрукувати

З0 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Бершадської районної ради, під час якого розглянув 25 колективних та особистих звернень мешканців райцентру і навколишніх сіл.

Зокрема, до нього звернулися жителі села Флорино, які просили сприяти відновленню підвозу дітей дошкільного віку до дитсадочка, який знаходиться за чотири кілометри. За словами батьків, раніше, 8 років поспіль, автобус, який возив саме дошкільнят, курсував постійно, але рік тому це сполучення відмінили. Зараз вони просять здійснювати підвіз дошкільнят у шкільному автобусі, який курсує двічі вранці й двічі ввечері.

– Чому автобус перестав возити дітей до дитсадка, коли є нагальна потреба в такому перевезенні, і де подівся автобус, з'ясовуватиму на виїзді до цього села, – прокоментував Ігор Вікторович.

Ще одна жителька, Ксенія Миколаївна – переселенка з Луганщини. Три роки тому з сім'єю змушені були тікати до с. Флорино Бершадського району після того, як місцевий священник розповів у селі, де проживала родина, що вони проукраїнсько налаштовані. Спочатку протягом 4 місяців держава виплачувала соцдопомогу, потім виплати припинились. Зараз сім'я проживає в орендованому будинку, роботи в селі немає, пенсії не вистачає. Сама Ксенія Миколаївна має інвалідність, але пройшовши чимало поневірянь, не може й досі її оформити.

Під час прийому також були озвучені питання працевлаштування та надання матеріальної допомоги на лікування й оперативне втручання.

Ігор Хміль розглянув всі заяви та скарги громадян і пообіцяв сприяти їхньому вирішенню в межах своєї компетенції, взявши на особистий контроль всі порушені питання.

Також цього дня він провів особистий прийом громадян у селі Летківці Тростянецького району. Люди просили виділити кошти на лікування, розповіли про випадки зловживань з боку місцевої влади, про земельні проблеми, несправедливі, на їхню думку, умови оренди сільської водойми, про критичну ситуацію з великовантажним транспортом, що дошкуляє селянам, а також порушили низку проблем, які потрібно детально вивчати.

– Приходили до мене й учні Летківської школи з проханням допомогти облаштувати захисні конструкції для вікон у спортивній залі та попросили купити для школи фотоапарат, – зазначив Ігор Хміль. – Школі обов'язково допоможе мій благодійний фонд «Добродар», адже Летківська ЗОШ – один із найпотужніших навчальних закладів області. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання він посів друге місце на Вінниччині.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 14:58 Переглядів: 373

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація