Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проблемні питання жителів Бершадського та Тростянецького районів взяв на особистий контроль Ігор Хміль Роздрукувати

З0 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Бершадської районної ради, під час якого розглянув 25 колективних та особистих звернень мешканців райцентру і навколишніх сіл.

Зокрема, до нього звернулися жителі села Флорино, які просили сприяти відновленню підвозу дітей дошкільного віку до дитсадочка, який знаходиться за чотири кілометри. За словами батьків, раніше, 8 років поспіль, автобус, який возив саме дошкільнят, курсував постійно, але рік тому це сполучення відмінили. Зараз вони просять здійснювати підвіз дошкільнят у шкільному автобусі, який курсує двічі вранці й двічі ввечері.

– Чому автобус перестав возити дітей до дитсадка, коли є нагальна потреба в такому перевезенні, і де подівся автобус, з'ясовуватиму на виїзді до цього села, – прокоментував Ігор Вікторович.

Ще одна жителька, Ксенія Миколаївна – переселенка з Луганщини. Три роки тому з сім'єю змушені були тікати до с. Флорино Бершадського району після того, як місцевий священник розповів у селі, де проживала родина, що вони проукраїнсько налаштовані. Спочатку протягом 4 місяців держава виплачувала соцдопомогу, потім виплати припинились. Зараз сім'я проживає в орендованому будинку, роботи в селі немає, пенсії не вистачає. Сама Ксенія Миколаївна має інвалідність, але пройшовши чимало поневірянь, не може й досі її оформити.

Під час прийому також були озвучені питання працевлаштування та надання матеріальної допомоги на лікування й оперативне втручання.

Ігор Хміль розглянув всі заяви та скарги громадян і пообіцяв сприяти їхньому вирішенню в межах своєї компетенції, взявши на особистий контроль всі порушені питання.

Також цього дня він провів особистий прийом громадян у селі Летківці Тростянецького району. Люди просили виділити кошти на лікування, розповіли про випадки зловживань з боку місцевої влади, про земельні проблеми, несправедливі, на їхню думку, умови оренди сільської водойми, про критичну ситуацію з великовантажним транспортом, що дошкуляє селянам, а також порушили низку проблем, які потрібно детально вивчати.

– Приходили до мене й учні Летківської школи з проханням допомогти облаштувати захисні конструкції для вікон у спортивній залі та попросили купити для школи фотоапарат, – зазначив Ігор Хміль. – Школі обов'язково допоможе мій благодійний фонд «Добродар», адже Летківська ЗОШ – один із найпотужніших навчальних закладів області. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання він посів друге місце на Вінниччині.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 14:58 Переглядів: 508

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація