6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Проблемні питання жителів Бершадського та Тростянецького районів взяв на особистий контроль Ігор Хміль Роздрукувати

З0 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Бершадської районної ради, під час якого розглянув 25 колективних та особистих звернень мешканців райцентру і навколишніх сіл.

Зокрема, до нього звернулися жителі села Флорино, які просили сприяти відновленню підвозу дітей дошкільного віку до дитсадочка, який знаходиться за чотири кілометри. За словами батьків, раніше, 8 років поспіль, автобус, який возив саме дошкільнят, курсував постійно, але рік тому це сполучення відмінили. Зараз вони просять здійснювати підвіз дошкільнят у шкільному автобусі, який курсує двічі вранці й двічі ввечері.

– Чому автобус перестав возити дітей до дитсадка, коли є нагальна потреба в такому перевезенні, і де подівся автобус, з'ясовуватиму на виїзді до цього села, – прокоментував Ігор Вікторович.

Ще одна жителька, Ксенія Миколаївна – переселенка з Луганщини. Три роки тому з сім'єю змушені були тікати до с. Флорино Бершадського району після того, як місцевий священник розповів у селі, де проживала родина, що вони проукраїнсько налаштовані. Спочатку протягом 4 місяців держава виплачувала соцдопомогу, потім виплати припинились. Зараз сім'я проживає в орендованому будинку, роботи в селі немає, пенсії не вистачає. Сама Ксенія Миколаївна має інвалідність, але пройшовши чимало поневірянь, не може й досі її оформити.

Під час прийому також були озвучені питання працевлаштування та надання матеріальної допомоги на лікування й оперативне втручання.

Ігор Хміль розглянув всі заяви та скарги громадян і пообіцяв сприяти їхньому вирішенню в межах своєї компетенції, взявши на особистий контроль всі порушені питання.

Також цього дня він провів особистий прийом громадян у селі Летківці Тростянецького району. Люди просили виділити кошти на лікування, розповіли про випадки зловживань з боку місцевої влади, про земельні проблеми, несправедливі, на їхню думку, умови оренди сільської водойми, про критичну ситуацію з великовантажним транспортом, що дошкуляє селянам, а також порушили низку проблем, які потрібно детально вивчати.

– Приходили до мене й учні Летківської школи з проханням допомогти облаштувати захисні конструкції для вікон у спортивній залі та попросили купити для школи фотоапарат, – зазначив Ігор Хміль. – Школі обов'язково допоможе мій благодійний фонд «Добродар», адже Летківська ЗОШ – один із найпотужніших навчальних закладів області. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання він посів друге місце на Вінниччині.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 14:58 Переглядів: 426

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація