Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Продовжується другий етап звітів керівництва районів і міських міст обласного значення рад. Роздрукувати

8 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників обласних департаментів і відомств заслухав звіт міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева. про результати своєї діяльності у І кварталі 2013 року.

Як позитив у роботі було відзначено найвищий в області рівень середньої заробітної плати, яка складає 3549 грн., залучення інвестицій, виділення коштів на харчування учнів (в 2,5 рази більше в розрахунку на 1 учня ніж в обласному центрі).

Були відзначені і окремі недоліки в роботі, серед яких чи не головним є той, що команді міського голови до цього часу не вдалось розмежувати первин і вторинної ланок медичної допомоги.міську медицину на первинний і вторинний рівень.

Ігор Кревський. наголосив що формула діяльності обласної влади сьогодні-йти до людей, чути та максимально вирішувати ті проблеми, які їх хвилюють.

Для цього обласна Рада спільно з облдержадміністрацією тісно співпрацюють з реалізації заходів, які лягли в основу проекту Указу Президента України „Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”.

Другий напрям спільної роботи - формування стратегій розвитку територіальних громад та області до 2020 року. Цю роботу область завершить до 1 липня 2013 року-дати ухвалення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

- Разом з тим міська рада збирається розробляти і ухвалювати свою стратегію лише в 2 кварталі- зауважив 1-й заступник голови обласної Ради.

І.Кревський звернув увагу і на недостатню роботу міської ради щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток громад через грантову діяльність і участь в різноманітних конкурсах.

В умовах коли місцеві бюджети залежні від державного це – найефективніший вихід.

Повернутись Створено: 9 квітня 2013 року, 14:49 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація