Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Продовжується другий етап звітів керівництва районів і міських міст обласного значення рад. Роздрукувати

8 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників обласних департаментів і відомств заслухав звіт міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева. про результати своєї діяльності у І кварталі 2013 року.

Як позитив у роботі було відзначено найвищий в області рівень середньої заробітної плати, яка складає 3549 грн., залучення інвестицій, виділення коштів на харчування учнів (в 2,5 рази більше в розрахунку на 1 учня ніж в обласному центрі).

Були відзначені і окремі недоліки в роботі, серед яких чи не головним є той, що команді міського голови до цього часу не вдалось розмежувати первин і вторинної ланок медичної допомоги.міську медицину на первинний і вторинний рівень.

Ігор Кревський. наголосив що формула діяльності обласної влади сьогодні-йти до людей, чути та максимально вирішувати ті проблеми, які їх хвилюють.

Для цього обласна Рада спільно з облдержадміністрацією тісно співпрацюють з реалізації заходів, які лягли в основу проекту Указу Президента України „Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”.

Другий напрям спільної роботи - формування стратегій розвитку територіальних громад та області до 2020 року. Цю роботу область завершить до 1 липня 2013 року-дати ухвалення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

- Разом з тим міська рада збирається розробляти і ухвалювати свою стратегію лише в 2 кварталі- зауважив 1-й заступник голови обласної Ради.

І.Кревський звернув увагу і на недостатню роботу міської ради щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток громад через грантову діяльність і участь в різноманітних конкурсах.

В умовах коли місцеві бюджети залежні від державного це – найефективніший вихід.

Повернутись Створено: 9 квітня 2013 року, 14:49 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація