Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Продовжується другий етап звітів керівництва районів і міських міст обласного значення рад. Роздрукувати

8 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників обласних департаментів і відомств заслухав звіт міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева. про результати своєї діяльності у І кварталі 2013 року.

Як позитив у роботі було відзначено найвищий в області рівень середньої заробітної плати, яка складає 3549 грн., залучення інвестицій, виділення коштів на харчування учнів (в 2,5 рази більше в розрахунку на 1 учня ніж в обласному центрі).

Були відзначені і окремі недоліки в роботі, серед яких чи не головним є той, що команді міського голови до цього часу не вдалось розмежувати первин і вторинної ланок медичної допомоги.міську медицину на первинний і вторинний рівень.

Ігор Кревський. наголосив що формула діяльності обласної влади сьогодні-йти до людей, чути та максимально вирішувати ті проблеми, які їх хвилюють.

Для цього обласна Рада спільно з облдержадміністрацією тісно співпрацюють з реалізації заходів, які лягли в основу проекту Указу Президента України „Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”.

Другий напрям спільної роботи - формування стратегій розвитку територіальних громад та області до 2020 року. Цю роботу область завершить до 1 липня 2013 року-дати ухвалення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

- Разом з тим міська рада збирається розробляти і ухвалювати свою стратегію лише в 2 кварталі- зауважив 1-й заступник голови обласної Ради.

І.Кревський звернув увагу і на недостатню роботу міської ради щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток громад через грантову діяльність і участь в різноманітних конкурсах.

В умовах коли місцеві бюджети залежні від державного це – найефективніший вихід.

Повернутись Створено: 9 квітня 2013 року, 14:49 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація