Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Продовжується навчання стартапів в рамках обласного конкурсу Роздрукувати

В рамках проведення конкурсу бізнес-планів для підприємці-початківців (стартапи) проводився черговий семінар-консультація щодо написання бізнес-планів для учасників конкурсу. Участь у семінарі взяли суб’єкти малого і середнього підприємництва, які виявили бажання взяти участь в конкурі та здійснили попередню онлайн реєстрацію. Метою семінару було надання методично-консультативної допомоги щодо правильного написання бізнес-плану та особливостей його захисту.

Участь у семінарі взяли 9 учасників – друга частина заявників, які вчасно здійснили онлайн-реєстрацію та відповідають вимогам Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців. Організатором семінару-консультації виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області, яка є виконавчим адміністратором конкурсу, здійснює адміністративний супровід та організаційні заходи для проведення конкурсу.

В рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік передбачено 300 тис. грн. для фінансової підтримки бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). Максимальна сума підтримки одного бізнес-плану становить 50 тис. грн. До 12 листопада 2017 року учасники повинні підготувати та подати в офіс Агенції бізнес-план для участі у конкурсі. Після цього в період з 13 до 26 листопада 2017 року здійснюватиметься розгляд та оцінка бізнес-планів конкурсною комісією

- Відповідно до вимог Положення про конкурс, бізнес-плани, які подаюся на конкурс, мають бути направленими на створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), спрямованих на реалізацію економічної ініціативи у сфері малого та середнього бізнесу, а також повинен забезпечувати створення нових робочих місць у Вінницькій області та досягнення економічного ефекту, - зазначила  директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко

Під час семінару також виступила заступник начальника управління з мікро-, малого та середнього бізнесу Тетяна Грушко, яка ознайомила присутніх із продуктами Ощадбанку, які доступні для представників малого та середнього бізнесу. Зокрема, Тетяна Грушко ознайомила із особливостями програми підтримки малого бізнесу «Будуй своє», яка передбачає навчання та консалтинг для підприємців-стартапів, а також інструменти для ведення бізнесу від партнерів програми на привабливих умовах.

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко розповіла учасникам як правильно написати та оформити бізнес-план, а також озвучила нюанси захисту бізнес-планів перед конкурсною комісією.

- Сьогоднішній семінар-консультація проводиться для того, щоб підприємці вчасно та якісно підготували бізнес-плани, а також почули відповіді на запитання, які їх цікавлять на цьому етапі, - звернула увагу Наталія Валентинівна.

Семінар проводився в рамках Конкурсу бізнес-планів для підприємці-початківців (стартапи), який є одним із заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2017 рік.

Повернутись Створено: 6 листопада 2017 року, 12:02 Переглядів: 614

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація