Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Продовжується робота над розробкою регіональної Стратегії Вінницької області на 2021-2027 роки Роздрукувати

Представники Агенції регіонального розвитку Вінницької області взяли участь у засіданні робочої групи з розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку  Вінницької області на 2021-2027 роки. З метою підвищення ефективності процесу розробки стратегічного документу учасники поділились на тематичні підгрупи: «Конкурентоспроможна  Вінниччина на  мапі  Східної Європи», «Безпечний простір - прогресивний регіон», «Область  високої якості  життя».

Під час засідання було озвучено, що наразі головне проаналізувати ситуацію, що склалась в регіоні в результаті впровадження Стратегії розвитку регіону на 2014-2021 роки, щоб виокремити не лише проблеми і труднощі регіону, а й його унікальність в конкретних сферах і спланувати продуктивну роботу у виокремлених напрямах на наступні сім років.

Розробка Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області за нормативними документами включає в себе такі елементи:

- соціально-економічний аналіз ситуації розвитку області;

- характеристика порівняльних переваг, викликів та ризиків;

- стратегічне фокусування на отримані конкурентних переваг і закріпленні ринкової позиції на досить вузькому сегменті ринку;

- концепція розвитку;

- стратегічні цілі розвитку.

Важливо враховувати, що під час виконання цих етапів роботи над Стратегією необхідно використовувати дослідницькі та інноваційні аспекти відповідно до смарт-спеціалізації.

Було наголошено на важливості ефективної роботи з підготовки проекту регіональної Стратегії до 2027 року та співпраці між органами влади, бізнес структурами та громадськими організаціями.

Агенція регіонального розвитку Вінницької  області є активним учасником розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку  Вінницької області 2021-2027 роки.

Повернутись Створено: 3 липня 2019 року, 11:56 Переглядів: 192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація