Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Продовжується співпраця КП «Вінницяоблводоканал» з французькою компанією «BETEN Engineering» Роздрукувати

Перший заступник голови  обласної Ради Володимир Кістіон зустрівся з представниками компанії «BETEN Engineering». Участь у зібранні взяли начальник управління з питань майнових та орендних відносин, будівництва, інфраструктури, ЖКГ обласної Ради Василь Броварник, в. о. начальника КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, перший заступник начальника КП «Вінницяоблводоканал» Дмитро Кістіон. Французьку сторону представляли аташе Посольства Франції в Україні Матільд Коме, Президент компанії «BETEN» Жан Рош, координатори проєктів «BETEN» Жан-Батіст Фаріон та Андрій Хаджинов.

– Протягом цього року обласна Рада, фахівці обласного комунального підприємства «Вінницяоблводоканал», а також представники компанії «BETEN» вели активну роботу для пошуку можливих шляхів реалізації проєктів комплексної модернізації системи забезпечення населення обласного центру якісним питним водопостачанням та водовідведенням, – сказав Володимир Кістіон. – В результаті переговорів та проведення попередньої  технічної діагностики нам вдалося сформулювати механізм впровадження ефективних інноваційних рішень на обʼєктах обласного комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».  

КП «Вінницяоблводоканал» стабільно забезпечує жителів міста  послугами водопостачання та водовідведення. Водночас виробничі потужності підприємства потребують комплексної модернізації та застосування сучасних технологічних рішень. Досить гостро також постає питання пошуку джерел фінансування для таких заходів.

– Ми  зацікавлені у розробці техніко-економічного обґрунтування як щодо водопостачання (підготовка питної води та її розподіл), так і щодо водовідведення, засновуючись на принципах енергоефективності та економного використання водних ресурсів задля оптимального управління водним циклом. Нині ми очікуємо від наших колег робочий варіант технічного завдання на розробку техніко-економічного обґрунтування модернізації системи водопостачання та водовідведення, – додав Володимир Кістіон.

За його словами, найбільший обсяг роботи за спільним проєктом очікується у 2022 році, зокрема це остаточне підтвердження участі проєкту у програмі фінансування Міністерства фінансів Франції FASEP, а також безпосередньо розробка техніко-економічного обґрунтування.

Довідково.

14-15 грудня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму та з метою підготовки технічного завдання на розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування проєкту  щодо розвитку системи водопостачання та водовідведення міста Вінниці станцію очищення води та очисну каналізаційну станцію м. Вінниця відвідало конструкторське та консультаційне бюро для галузі, що займається експертизою та реалізацією проєктів «BETEN Engineering».

У ході візиту зібрана попередня інформація про обʼєкти, а також узгоджено форму подання інформації про роботу обʼєктів КП «Вінницяоблводоканал» для французьких спеціалістів.

Подальші кроки сторін:

– заповнення форм для збору технічної інформації по показниках води та стоків;

– підготовка проєкту технічного завдання передТЕО та надсилання його на погодження до обласної Ради;

– отримання державних гарантій задля залучення  кредитного фінансування на реалізацію проєкту.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 грудня 2021 року, 09:25 Переглядів: 473

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація