Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Продовжуються інформативні зустрічі з освітянами області Роздрукувати

29 травня відбулася чергова зустріч із вчителями - слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області, які проходять у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Перед учасниками навчальних занять виступила заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, яка зупинилася на пріоритетних напрямах роботи  Вінницької обласної ради 6 скликання, зокрема на питаннях реформування місцевого самоврядування.

– Кожен з вас як виборець, як житель громади має право знати, що відбувається в обраній вами раді, як депутати представляють ваші інтереси. Адже саме громадська оцінка є  визначальним критерієм у роботі як обласної Ради так і всіх органів місцевого самоврядування області, – підкреслила Тетяна Яременко.

В рамках зустрічі відбулося обговорення основних підходів до стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року та особливостей цього процесу.

– Стратегія дає можливість окреслити перспективи розвитку кожної громади на найближчі вісім років та залучити на розвиток села, селища кошти, як бюджетні так й інвесторів, благодійні, українських та міжнародних фондів, конкурсів, тобто дає можливість розширити коло фінансування. Та головне – стратегія дозволить обۥєднати жителів громади навколо спільної мети – забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку села чи селища, – наголосила Т.Яременко.

В області маємо приклади успішного стратегічного планування та розвитку територіальних громад: село Іванів Калинівського району, Скаржниці Хмільницького району, Северинівка Жмеринського району та багато ін.

Т.Яременко звернулася до освітян з пропозицією вивчати кращі практики розвитку населених пунктів, поширювати їх у своїх громадах, навчати цьому дітей у школі.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2013 року, 15:59 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація