Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Продовжуються інформативні зустрічі з освітянами області Роздрукувати

29 травня відбулася чергова зустріч із вчителями - слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області, які проходять у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Перед учасниками навчальних занять виступила заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, яка зупинилася на пріоритетних напрямах роботи  Вінницької обласної ради 6 скликання, зокрема на питаннях реформування місцевого самоврядування.

– Кожен з вас як виборець, як житель громади має право знати, що відбувається в обраній вами раді, як депутати представляють ваші інтереси. Адже саме громадська оцінка є  визначальним критерієм у роботі як обласної Ради так і всіх органів місцевого самоврядування області, – підкреслила Тетяна Яременко.

В рамках зустрічі відбулося обговорення основних підходів до стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року та особливостей цього процесу.

– Стратегія дає можливість окреслити перспективи розвитку кожної громади на найближчі вісім років та залучити на розвиток села, селища кошти, як бюджетні так й інвесторів, благодійні, українських та міжнародних фондів, конкурсів, тобто дає можливість розширити коло фінансування. Та головне – стратегія дозволить обۥєднати жителів громади навколо спільної мети – забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку села чи селища, – наголосила Т.Яременко.

В області маємо приклади успішного стратегічного планування та розвитку територіальних громад: село Іванів Калинівського району, Скаржниці Хмільницького району, Северинівка Жмеринського району та багато ін.

Т.Яременко звернулася до освітян з пропозицією вивчати кращі практики розвитку населених пунктів, поширювати їх у своїх громадах, навчати цьому дітей у школі.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2013 року, 15:59 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація