Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Продовжуються інформативні зустрічі з освітянами області Роздрукувати

29 травня відбулася чергова зустріч із вчителями - слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області, які проходять у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Перед учасниками навчальних занять виступила заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, яка зупинилася на пріоритетних напрямах роботи  Вінницької обласної ради 6 скликання, зокрема на питаннях реформування місцевого самоврядування.

– Кожен з вас як виборець, як житель громади має право знати, що відбувається в обраній вами раді, як депутати представляють ваші інтереси. Адже саме громадська оцінка є  визначальним критерієм у роботі як обласної Ради так і всіх органів місцевого самоврядування області, – підкреслила Тетяна Яременко.

В рамках зустрічі відбулося обговорення основних підходів до стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року та особливостей цього процесу.

– Стратегія дає можливість окреслити перспективи розвитку кожної громади на найближчі вісім років та залучити на розвиток села, селища кошти, як бюджетні так й інвесторів, благодійні, українських та міжнародних фондів, конкурсів, тобто дає можливість розширити коло фінансування. Та головне – стратегія дозволить обۥєднати жителів громади навколо спільної мети – забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку села чи селища, – наголосила Т.Яременко.

В області маємо приклади успішного стратегічного планування та розвитку територіальних громад: село Іванів Калинівського району, Скаржниці Хмільницького району, Северинівка Жмеринського району та багато ін.

Т.Яременко звернулася до освітян з пропозицією вивчати кращі практики розвитку населених пунктів, поширювати їх у своїх громадах, навчати цьому дітей у школі.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2013 року, 15:59 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація