Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Продуктові набори від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримали Шаргородська та Мурафська громади Роздрукувати

2 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відвідав Шаргородську міську та Мурафську сільську громади. Він спільно з Шаргородським міським головою Володимиром Барецьким, секретарем Шаргородської міської ради Катериною Кедик і Мурафським сільським головою Олегом Літвіненком ознайомився з роботою тамтешніх гуманітарних центрів.

Саме цього дня в обох центрах відбувалася роздача гуманітарної допомоги від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, створеного обласною та Вінницькою міською радами на початку повномасштабної війни росії проти України.

Секретар Шаргородської міської ради Катерина Кедик подякувала Міжрегіональному штабу, його ініціаторам Вячеславу Соколовому, Сергію Моргунову та керівникові Володимиру Гройсману за постійну та суттєву допомогу громаді.  

– Зараз у нас в громаді проживає близько 1400 переселенців. Підтримуємо їх всіма силами, і допомога від Штабу нам дуже потрібна. Ось і знову отримали продукти харчування, – каже Катерина Кедик. – Вчора наші дівчата фасували продуктові пакети до пізнього вечора. Роздамо їх сім`ям наших військовослужбовців та багатодітним і малозабезпеченим родинам.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий розповів, що із середини серпня розпочалася "друга хвиля" роздачі гуманітарної допомоги від нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

– Чим "друга хвиля" відрізняється від першої? Продуктові набори тепер отримують не лише переселенці, а й родини наших військовослужбовців і малозабезпечені мешканці Вінницької області, – пояснює Вячеслав Соколовий. – У пакетах – цукор, кілька видів круп, борошно, соняшникова олія, тушонка. 1100 продуктових наборів сьогодні отримають  шаргородські родини,  650 –  мурафські. Таку допомогу отримають всі територіальні громади Вінниччини. Загалом, це 50 тисяч продуктових наборів вагою 325 тонн.

Повернутись Створено: 2 вересня 2022 року, 17:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація