5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проект на побудову двох артезіанських свердловин написав депутат обласної Ради Роздрукувати

Останнім часом стан питної води в місті Вінниці викликав чимало обговорень серед активістів та мешканців міста. Це питання хвилює й депутатів обласної Ради. Так, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  обласної Ради Андрій Ковальов  на своїй сторінці Facebook написав, що якщо найближчим часом серйозно не зайнятися проблемою якості джерела водопостачання річки Південий Буг, ситуація з водою місті може бути критична.

- Разом із депутатом Вінницької міської ради Володимиром Околітою   та громадськими активістами  ми написали проект на Бюджет громадських ініціатив «Якісна питна вода - запорука нашого здоров’я», - каже Андрій Ковальов. - Замислюючись, що краще для водопостачання свердловина або колодязь не варто забувати, що від якості води залежить здоров'я людини. Найбільш придатну для вживання воду може дати артезіанська свердловина. Цей проект передбачає побудову перших двох безкоштовних артезіанських свердловин глибиною 100 метрів у мікрорайонах «Слов’янка» на Вишеньці та «Варшава» на Замості для забезпечення мешканців міста Вінниці якісною питною водою.

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 10:09 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація