Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проект рішення про бюджетний регламент розглядатимуть депутати на черговій сесії Роздрукувати

Прозорості під час формування бюджету вимагає депутат обласної Ради Ігор Хміль. Саме на цю тему депутат провів прес-конференцію для вінницьких журналістів. Головною його вимогою є участь усіх інститутів громадянського суспільства на всіх етапах формування бюджету і, в тому числі, на етапі затвердження.

– Актуальність питання в тому, що я виношу проект рішення про бюджетний регламент на розгляд депутатського корпусу, – прокоментував Ігор Хміль. – Бюджетний регламент дозволить зробити бюджетоскладання зрозумілим і відкритим для громадськості. Вважаю, досить формувати обласний кошторис кулуарно, за зачиненими дверима. Необхідно, щоб люди та всі депутати мали вплив на розподіл коштів. Тим більше, бюджет складають виключно з грошей платників податків, тобто, людей і створених ними підприємств, а не державним коштом.

Йшлося на зустрічі з журналістами й про те, що багато депутатів обласної Ради – за відкритість. Прийняття бюджетного регламенту, за словами депутата Ігоря Хміля, не дозволить деяким депутатам продовжувати маніпулювати людьми.

– Так деякі з моїх колег-депутатів зараз приписують собі здобутки у реконструкціях, відновленнях, ремонтах, проведених заходах, але забувають повідомити свій електорат про те, що це робиться не за власні кошти, а за гроші, які сплатили люди у вигляді податків, – зазначив Ігор Хміль.

Пропозицію щодо досконалої прозорості при прийнятті бюджету вже прийняли в чотирьох областях, а також депутати Київської міської ради підтримали таку пропозицію в першому читанні. Також двома місяцями пізніше на розгляд постійних комісій подано майже ідентичний проект рішення депутатом обласної Ради, директором Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколою Копачевським. Але в ньому відсутні слова про участь в обговоренні бюджету інститутів громадянського суспільства та включення до таких дискусій депутатів обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 вересня 2018 року, 13:16
Оновлено: 26 вересня 2018 року, 13:18
Переглядів: 493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація