Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проект рішення про бюджетний регламент розглядатимуть депутати на черговій сесії Роздрукувати

Прозорості під час формування бюджету вимагає депутат обласної Ради Ігор Хміль. Саме на цю тему депутат провів прес-конференцію для вінницьких журналістів. Головною його вимогою є участь усіх інститутів громадянського суспільства на всіх етапах формування бюджету і, в тому числі, на етапі затвердження.

– Актуальність питання в тому, що я виношу проект рішення про бюджетний регламент на розгляд депутатського корпусу, – прокоментував Ігор Хміль. – Бюджетний регламент дозволить зробити бюджетоскладання зрозумілим і відкритим для громадськості. Вважаю, досить формувати обласний кошторис кулуарно, за зачиненими дверима. Необхідно, щоб люди та всі депутати мали вплив на розподіл коштів. Тим більше, бюджет складають виключно з грошей платників податків, тобто, людей і створених ними підприємств, а не державним коштом.

Йшлося на зустрічі з журналістами й про те, що багато депутатів обласної Ради – за відкритість. Прийняття бюджетного регламенту, за словами депутата Ігоря Хміля, не дозволить деяким депутатам продовжувати маніпулювати людьми.

– Так деякі з моїх колег-депутатів зараз приписують собі здобутки у реконструкціях, відновленнях, ремонтах, проведених заходах, але забувають повідомити свій електорат про те, що це робиться не за власні кошти, а за гроші, які сплатили люди у вигляді податків, – зазначив Ігор Хміль.

Пропозицію щодо досконалої прозорості при прийнятті бюджету вже прийняли в чотирьох областях, а також депутати Київської міської ради підтримали таку пропозицію в першому читанні. Також двома місяцями пізніше на розгляд постійних комісій подано майже ідентичний проект рішення депутатом обласної Ради, директором Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколою Копачевським. Але в ньому відсутні слова про участь в обговоренні бюджету інститутів громадянського суспільства та включення до таких дискусій депутатів обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 вересня 2018 року, 13:16
Оновлено: 26 вересня 2018 року, 13:18
Переглядів: 641

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація