30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проект рішення «Про Бюджетний регламент» зняли з порядку денного бюджетної комісії Роздрукувати

4 жовтня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради.

До порядку денного було внесено 17 питань, серед яких – затвердження фінансового плану на 2019 рік для 14 комунальних підприємств обласної Ради. Серед них – 7 міжрайонних та одне обласне Бюро технічної інвентаризації, а також комунальних підприємств «Обласна спеціалізована аптека №1», «Агроінформ», «Антопільське», «Автобаза обласної Ради» та «Облагростандарт».

Відбулася жвава дискусія щодо внесеного доопрацьованого проекту рішення «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Депутати вирішили зняти зазначене питання з порядку денного, відправити на доопрацювання до Департаменту фінансів облдержадміністрації та рекомендували звернутися до голови облдержадміністрації щодо внесення узгодженого проекту рішення.

Депутати розглянули лист від Бершадської ради та Бершадської райдержадміністрації про вжиття невідкладних заходів для недопущення знищення галузі лісового господарства та вирішили звернутись до Верховної Ради України з вимогою негайного скасування змін у Податковому кодексі України щодо запровадження земельного податку на землі лісового фонду.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», який був підтриманий комісією. Прийняття даного розпорядження голови обласної державної адміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

З протоколом та висновками 93-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 4 жовтня 2018 року, 14:36 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація