4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» – підтримано Роздрукувати

21 листопада під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради Олександр Масленніков та Юрій Яремчук, заступника голови облдержадміністрації Василь Броварник, начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, керівники департаментів та управлінь, начальники комунальних підприємств.

Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник презентував нову  Регіональну програму розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки та зміни до проекту рішення «Про затвердження Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року», які одноголосно підтримані депутатами.  Метою Програми є реалізація заходів, спрямованих на відновлення і розвиток автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, для забезпечення інтеграції до національної транспортної системи, підвищення рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом рішення «Обласний бюджет на 2019 рік». Проект складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів чинного бюджетного законодавства, а також відповідно до прогнозованих показників економічного і соціального розвитку області. В основу розрахунків покладено показники доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2019 рік та враховані в проекті Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік». Під час інформування відбувалися жваві дискусії. Членами комісії проект рішення підтримано в цілому та внесено ряд змін до проекту рішення.

З протоколом та висновками 98-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 17:32 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація