Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проект рішення «Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек» не підтриманий депутатами Роздрукувати

Враховуючи клопотання управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та висновки постійних комісій обласної Ради, депутати обласної Ради розглянули зміни в організації діяльності обласних бібліотек.

Проектом рішення було запропоновано затвердити склад комісій з припинення Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки шляхом приєднання до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва та припинення Вінницької обласної бібліотеки для дітей імені І. Я. Франка шляхом злиття з обласною бібліотекою для юнацтва. Комісіям надавалось доручення здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання Закону України «Про професійні спілки, їхні права та гарантії діяльності».

Також встановлювалась штатна чисельність Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки у кількості 135 працівників та обласної бібліотеки для дітей та юнацтва – 72 працівники.

За відповідний проект рішення проголосував 41 депутат з необхідних 43 голосів. Таким чином, рішення не прийнято.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:59 Переглядів: 630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація