24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проект рішення «Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек» повернуто на доопрацювання Роздрукувати

Враховуючи клопотання управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та висновки постійних комісій обласної Ради, депутати обласної Ради розглянули зміни щодо організації діяльності обласних бібліотек.

Проектом рішення було запропоновано затвердити склад комісій з припинення Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки шляхом приєднання до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва та припинення Вінницької обласної бібліотеки для дітей імені І. Я. Франка шляхом злиття з обласною бібліотекою для юнацтва. Комісіям надавалось доручення здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання Закону України «Про професійні спілки, їхні права та гарантії діяльності».

Також встановлювалась штатна чисельність Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки у кількості 135 працівників, обласної бібліотеки для дітей та юнацтва – 72 працівники.

Участь в обговоренні проекту рішення «Про внесення змін в організації діяльності обласних бібліотек» взяли Тетяна Антонець, Жанна Дмитренко, Валерій Коровій, Олександр Крученюк, Тетяна Редько, Олександр Масленніков. Владислав Рой вніс пропозицію створити робочу групу і більш детально опрацювати питання щодо об’єднання та оптимізації обласних бібліотек. Обговоривши всі аспекти, депутати повернули проект рішення «Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек» на доопрацювання.

Повернутись Створено: 16 лютого 2018 року, 12:40 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація