Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорено питання утримання автошляхів в осінньо-зимовий період Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку, яке провів Андрій Мельник.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; фінансів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто проекти рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік» та «Про обласний бюджет на 2018 рік», а також проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки».

Представники департаментів представили свої презентації із вищезазначених питань. Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук доповів про підготовку дорожніх господарств до утримання автошляхів в осінньо-зимовий період.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 12:49
Оновлено: 19 грудня 2017 року, 14:44
Переглядів: 247

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація