Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорено питання утримання автошляхів в осінньо-зимовий період Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку, яке провів Андрій Мельник.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; фінансів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто проекти рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік» та «Про обласний бюджет на 2018 рік», а також проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки».

Представники департаментів представили свої презентації із вищезазначених питань. Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук доповів про підготовку дорожніх господарств до утримання автошляхів в осінньо-зимовий період.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 12:49
Оновлено: 19 грудня 2017 року, 14:44
Переглядів: 289

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація