Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорено питання утримання автошляхів в осінньо-зимовий період Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку, яке провів Андрій Мельник.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; фінансів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто проекти рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік» та «Про обласний бюджет на 2018 рік», а також проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки».

Представники департаментів представили свої презентації із вищезазначених питань. Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук доповів про підготовку дорожніх господарств до утримання автошляхів в осінньо-зимовий період.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 12:49
Оновлено: 19 грудня 2017 року, 14:44
Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація