Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Проекти Роздрукувати

Вінниччину презентують Єврокомісії

Благодійний фонд Петра Порошенка та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Татусяк планують провести презентацію Вінницького регіону для Єврокомісії.

Презентаційний проект, який міститиме вичерпну інформацію про область та галузі її господарства партнери планують підготувати і представити в Брюсселі у вересні 2011 року. Про це Сергій Татусяк та Петро Порошенко повідомили 22 лютого під час підписання угоди про співпрацю.
Також партнери мають намір лобіювати включення Вінницької області до програми Євросоюзу із розвитку ЖКГ. Як повідомив Петро Порошенко програма розрахована тільки на 2 регіони, відтак стати її учасником важливо і престижно.
– Ми говоритимемо про це з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, тому що Вінниччина має найширший потенціал стати пілотним регіоном у реалізації європейської програми із розвитку ЖКГ, – зазначив П.Порошенко.
Ще один спільний проект товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійного фонду стосується просвітницької діяльності. Партнери за участі фонду Конрада Аденауера планують провести на Вінниччині 2 тренінги європейського масштабу. Із тематикою та категорією «учнів» організатори визначаться згодом.
– Просвітницька робота, спрямована на розбудову громадянського суспільства, – пріоритет в моїй діяльності, навіть попри те, що я голова обласної Ради, – наголосив на важливості запланованих проектів Сергій Татусяк.
Особливу увагу товариство і фонд приділятимуть інвестиційним проектам. Так, у квітні партнери планують презентувати «Інвестиційний паспорт Вінниччини», який стане своєрідною візитівкою регіону для вітчизняних та іноземних бізнесменів-інвесторів.


Повернутись Створено: 23 лютого 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація