12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Проекти Роздрукувати

Вінниччину презентують Єврокомісії

Благодійний фонд Петра Порошенка та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Татусяк планують провести презентацію Вінницького регіону для Єврокомісії.

Презентаційний проект, який міститиме вичерпну інформацію про область та галузі її господарства партнери планують підготувати і представити в Брюсселі у вересні 2011 року. Про це Сергій Татусяк та Петро Порошенко повідомили 22 лютого під час підписання угоди про співпрацю.
Також партнери мають намір лобіювати включення Вінницької області до програми Євросоюзу із розвитку ЖКГ. Як повідомив Петро Порошенко програма розрахована тільки на 2 регіони, відтак стати її учасником важливо і престижно.
– Ми говоритимемо про це з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, тому що Вінниччина має найширший потенціал стати пілотним регіоном у реалізації європейської програми із розвитку ЖКГ, – зазначив П.Порошенко.
Ще один спільний проект товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійного фонду стосується просвітницької діяльності. Партнери за участі фонду Конрада Аденауера планують провести на Вінниччині 2 тренінги європейського масштабу. Із тематикою та категорією «учнів» організатори визначаться згодом.
– Просвітницька робота, спрямована на розбудову громадянського суспільства, – пріоритет в моїй діяльності, навіть попри те, що я голова обласної Ради, – наголосив на важливості запланованих проектів Сергій Татусяк.
Особливу увагу товариство і фонд приділятимуть інвестиційним проектам. Так, у квітні партнери планують презентувати «Інвестиційний паспорт Вінниччини», який стане своєрідною візитівкою регіону для вітчизняних та іноземних бізнесменів-інвесторів.


Повернутись Створено: 23 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація