Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Проекти Роздрукувати

Вінниччину презентують Єврокомісії

Благодійний фонд Петра Порошенка та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Татусяк планують провести презентацію Вінницького регіону для Єврокомісії.

Презентаційний проект, який міститиме вичерпну інформацію про область та галузі її господарства партнери планують підготувати і представити в Брюсселі у вересні 2011 року. Про це Сергій Татусяк та Петро Порошенко повідомили 22 лютого під час підписання угоди про співпрацю.
Також партнери мають намір лобіювати включення Вінницької області до програми Євросоюзу із розвитку ЖКГ. Як повідомив Петро Порошенко програма розрахована тільки на 2 регіони, відтак стати її учасником важливо і престижно.
– Ми говоритимемо про це з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, тому що Вінниччина має найширший потенціал стати пілотним регіоном у реалізації європейської програми із розвитку ЖКГ, – зазначив П.Порошенко.
Ще один спільний проект товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійного фонду стосується просвітницької діяльності. Партнери за участі фонду Конрада Аденауера планують провести на Вінниччині 2 тренінги європейського масштабу. Із тематикою та категорією «учнів» організатори визначаться згодом.
– Просвітницька робота, спрямована на розбудову громадянського суспільства, – пріоритет в моїй діяльності, навіть попри те, що я голова обласної Ради, – наголосив на важливості запланованих проектів Сергій Татусяк.
Особливу увагу товариство і фонд приділятимуть інвестиційним проектам. Так, у квітні партнери планують презентувати «Інвестиційний паспорт Вінниччини», який стане своєрідною візитівкою регіону для вітчизняних та іноземних бізнесменів-інвесторів.


Повернутись Створено: 23 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1363

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація