Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проекти Роздрукувати

Вінниччину презентують Єврокомісії

Благодійний фонд Петра Порошенка та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Татусяк планують провести презентацію Вінницького регіону для Єврокомісії.

Презентаційний проект, який міститиме вичерпну інформацію про область та галузі її господарства партнери планують підготувати і представити в Брюсселі у вересні 2011 року. Про це Сергій Татусяк та Петро Порошенко повідомили 22 лютого під час підписання угоди про співпрацю.
Також партнери мають намір лобіювати включення Вінницької області до програми Євросоюзу із розвитку ЖКГ. Як повідомив Петро Порошенко програма розрахована тільки на 2 регіони, відтак стати її учасником важливо і престижно.
– Ми говоритимемо про це з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, тому що Вінниччина має найширший потенціал стати пілотним регіоном у реалізації європейської програми із розвитку ЖКГ, – зазначив П.Порошенко.
Ще один спільний проект товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійного фонду стосується просвітницької діяльності. Партнери за участі фонду Конрада Аденауера планують провести на Вінниччині 2 тренінги європейського масштабу. Із тематикою та категорією «учнів» організатори визначаться згодом.
– Просвітницька робота, спрямована на розбудову громадянського суспільства, – пріоритет в моїй діяльності, навіть попри те, що я голова обласної Ради, – наголосив на важливості запланованих проектів Сергій Татусяк.
Особливу увагу товариство і фонд приділятимуть інвестиційним проектам. Так, у квітні партнери планують презентувати «Інвестиційний паспорт Вінниччини», який стане своєрідною візитівкою регіону для вітчизняних та іноземних бізнесменів-інвесторів.


Повернутись Створено: 23 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1055

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація