Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проекти Роздрукувати

Вінниччину презентують Єврокомісії

Благодійний фонд Петра Порошенка та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює Сергій Татусяк планують провести презентацію Вінницького регіону для Єврокомісії.

Презентаційний проект, який міститиме вичерпну інформацію про область та галузі її господарства партнери планують підготувати і представити в Брюсселі у вересні 2011 року. Про це Сергій Татусяк та Петро Порошенко повідомили 22 лютого під час підписання угоди про співпрацю.
Також партнери мають намір лобіювати включення Вінницької області до програми Євросоюзу із розвитку ЖКГ. Як повідомив Петро Порошенко програма розрахована тільки на 2 регіони, відтак стати її учасником важливо і престижно.
– Ми говоритимемо про це з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, тому що Вінниччина має найширший потенціал стати пілотним регіоном у реалізації європейської програми із розвитку ЖКГ, – зазначив П.Порошенко.
Ще один спільний проект товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійного фонду стосується просвітницької діяльності. Партнери за участі фонду Конрада Аденауера планують провести на Вінниччині 2 тренінги європейського масштабу. Із тематикою та категорією «учнів» організатори визначаться згодом.
– Просвітницька робота, спрямована на розбудову громадянського суспільства, – пріоритет в моїй діяльності, навіть попри те, що я голова обласної Ради, – наголосив на важливості запланованих проектів Сергій Татусяк.
Особливу увагу товариство і фонд приділятимуть інвестиційним проектам. Так, у квітні партнери планують презентувати «Інвестиційний паспорт Вінниччини», який стане своєрідною візитівкою регіону для вітчизняних та іноземних бізнесменів-інвесторів.


Повернутись Створено: 23 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація