03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проєктні групи візьмуть участь у конкурсах для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області у приміщенні комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» провела тренінг з підготовки проєктів на участь у конкурсах для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу та Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), які скоро будуть оголошені.
Близько 40 представників об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій та структурних підрозділів облдержадміністрації покращували знання та навички з підготовки проєктів.

Протягом двох днів три проєктні групи працювали над розробкою власних проєктів відповідно до структури аплікаційної форми конкурсу ДФРР.
Тренінг проводив радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів Програми «U-LEAD з Європою» Василь Кашевський у рамках проєкту «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

Стежте за новинами у Теlegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook:

 

Повернутись Створено: 31 січня 2020 року, 11:23
Оновлено: 31 січня 2020 року, 11:41
Переглядів: 138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація