Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 19-річчя

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області з Днем служби безпеки України. Цьогоріч 25 березня служба вдев’ятнадцяте відзначить своє професійне свято.

Під час урочистостей з нагоди свята у театрі ім.Садовського Сергій Татусяк нагородив кращих працівників обласного Управління СБУ Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.
– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист її суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу. Одним словом, – ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – зазначив голова облради у своєму вітальному слові.
Він також додав, що СБУ завжди була для нього взірцем кадрової підготовки та інтелектуального потенціалу.
З нагоди свята обласна Рада та облдержадміністрація вручили Управлінню СБУ у Вiнницькiй області сертифікат на 250 тис. грн.
Також багато привітань та подарунків на адресу винуватців свята надійшло від різних управлінь та структур Вінницької області. Так, Вінницька міська рада презентувала колективу комп’ютерний комплекс, а штаб Повітряних Сил Збройних Сил України відзначив кращих службовців нагрудними знаками.

Картини, книги інші почесні подарунки й відзнаки були врученні від Управління МВС та Управління МНС у Вінницькій області, від прокуратури та суддівського корпусу Вінниччини, управління юстиції й митниці тощо.
Начальник Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області Сергій Ратієв подякував колегам за службу, а органам державної влади та місцевого самоврядування за співпрацю.
– Без вашого сприяння Служба безпеки не мала б нині тих здобутків, які ми маємо у своїй роботі, – відзначив Сергій Ратієв.
Він також відзначив особливу роль у становленні сучасної служби ветеранів СБУ, яких нині на Вінниччині близько півтисячі осіб.

Довідково:
Протягом 2010 року Управлінням Служби безпеки України у Вiнницькiй області було попереджено 40 конфліктів на соціально-політичному та міжконфесійному ґрунті. У державну скарбницю було повернуто 10 млн. грн. Також викрито 37 випадків корупції серед посадових осіб та 50 злочинів у сфері службової діяльності.

 

Повернутись Створено: 23 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація