Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 19-річчя

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області з Днем служби безпеки України. Цьогоріч 25 березня служба вдев’ятнадцяте відзначить своє професійне свято.

Під час урочистостей з нагоди свята у театрі ім.Садовського Сергій Татусяк нагородив кращих працівників обласного Управління СБУ Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.
– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист її суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу. Одним словом, – ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – зазначив голова облради у своєму вітальному слові.
Він також додав, що СБУ завжди була для нього взірцем кадрової підготовки та інтелектуального потенціалу.
З нагоди свята обласна Рада та облдержадміністрація вручили Управлінню СБУ у Вiнницькiй області сертифікат на 250 тис. грн.
Також багато привітань та подарунків на адресу винуватців свята надійшло від різних управлінь та структур Вінницької області. Так, Вінницька міська рада презентувала колективу комп’ютерний комплекс, а штаб Повітряних Сил Збройних Сил України відзначив кращих службовців нагрудними знаками.

Картини, книги інші почесні подарунки й відзнаки були врученні від Управління МВС та Управління МНС у Вінницькій області, від прокуратури та суддівського корпусу Вінниччини, управління юстиції й митниці тощо.
Начальник Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області Сергій Ратієв подякував колегам за службу, а органам державної влади та місцевого самоврядування за співпрацю.
– Без вашого сприяння Служба безпеки не мала б нині тих здобутків, які ми маємо у своїй роботі, – відзначив Сергій Ратієв.
Він також відзначив особливу роль у становленні сучасної служби ветеранів СБУ, яких нині на Вінниччині близько півтисячі осіб.

Довідково:
Протягом 2010 року Управлінням Служби безпеки України у Вiнницькiй області було попереджено 40 конфліктів на соціально-політичному та міжконфесійному ґрунті. У державну скарбницю було повернуто 10 млн. грн. Також викрито 37 випадків корупції серед посадових осіб та 50 злочинів у сфері службової діяльності.

 

Повернутись Створено: 23 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація