Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 19-річчя

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області з Днем служби безпеки України. Цьогоріч 25 березня служба вдев’ятнадцяте відзначить своє професійне свято.

Під час урочистостей з нагоди свята у театрі ім.Садовського Сергій Татусяк нагородив кращих працівників обласного Управління СБУ Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.
– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист її суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу. Одним словом, – ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – зазначив голова облради у своєму вітальному слові.
Він також додав, що СБУ завжди була для нього взірцем кадрової підготовки та інтелектуального потенціалу.
З нагоди свята обласна Рада та облдержадміністрація вручили Управлінню СБУ у Вiнницькiй області сертифікат на 250 тис. грн.
Також багато привітань та подарунків на адресу винуватців свята надійшло від різних управлінь та структур Вінницької області. Так, Вінницька міська рада презентувала колективу комп’ютерний комплекс, а штаб Повітряних Сил Збройних Сил України відзначив кращих службовців нагрудними знаками.

Картини, книги інші почесні подарунки й відзнаки були врученні від Управління МВС та Управління МНС у Вінницькій області, від прокуратури та суддівського корпусу Вінниччини, управління юстиції й митниці тощо.
Начальник Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області Сергій Ратієв подякував колегам за службу, а органам державної влади та місцевого самоврядування за співпрацю.
– Без вашого сприяння Служба безпеки не мала б нині тих здобутків, які ми маємо у своїй роботі, – відзначив Сергій Ратієв.
Він також відзначив особливу роль у становленні сучасної служби ветеранів СБУ, яких нині на Вінниччині близько півтисячі осіб.

Довідково:
Протягом 2010 року Управлінням Служби безпеки України у Вiнницькiй області було попереджено 40 конфліктів на соціально-політичному та міжконфесійному ґрунті. У державну скарбницю було повернуто 10 млн. грн. Також викрито 37 випадків корупції серед посадових осіб та 50 злочинів у сфері службової діяльності.

 

Повернутись Створено: 23 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація