Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Вінницькі журналісти поїдуть до Страсбурга

Делегація вінницьких журналістів цього року відвідає неофіційну столицю Європейського Союзу – місто Страсбург, де побуває у Європарламенті та офісі Ради Європи. Про це голова обласної Ради Сергій Татусяк повідомив представникам місцевих мас-медіа, вітаючи їх з професійним святом – Днем журналіста.
6 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман відвідали редакції Вінницької державної телерадіокомпанії «Вінтера», міського інформаційного телеагентства «Віта», радіо «Місто над Бугом», міської комунальної газети «Вінницька газета» та газети обласної Ради «Вінниччина».


– Цього року в рамках проекту «Разом до об’єднаної Європи» ми відправимо делегацію вінницьких журналістів до Страсбурга, де вони у своїх європейських колег почерпнуть досвід розбудови громадянського суспільства та свободи слова. Вважайте, що представники вашого видання вже включені до складу делегації, – повідомив С.Татусяк, звертаючись до колективів вищезгаданих ЗМІ.
Керівники області й міста відзначили провідні теле- і радіопрограми місцевого мовлення, кращих кореспондентів газет, наголосивши, що вони відзначаються актуальністю, правдивістю та порядністю.
– Приємно відзначити, що ваші матеріали об’єктивно інформують суспільство про діяльність влади, як місцевої, так і державної. Ви здійснюєте своєрідний супровід влади, об’єктивно вказуючи на проблеми, чим допомагаєте нам швидше і якісніше знаходити шляхи їх подолання, – зазначив С.Татусяк.
З нагоди свята голова обласної Ради, голова облдержадміністрації і Вінницький міський голова подарували редакціям комунальних і державного ЗМІ цінні подарунки.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація