Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Професійне свято Роздрукувати

Вінницькі журналісти поїдуть до Страсбурга

Делегація вінницьких журналістів цього року відвідає неофіційну столицю Європейського Союзу – місто Страсбург, де побуває у Європарламенті та офісі Ради Європи. Про це голова обласної Ради Сергій Татусяк повідомив представникам місцевих мас-медіа, вітаючи їх з професійним святом – Днем журналіста.
6 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман відвідали редакції Вінницької державної телерадіокомпанії «Вінтера», міського інформаційного телеагентства «Віта», радіо «Місто над Бугом», міської комунальної газети «Вінницька газета» та газети обласної Ради «Вінниччина».


– Цього року в рамках проекту «Разом до об’єднаної Європи» ми відправимо делегацію вінницьких журналістів до Страсбурга, де вони у своїх європейських колег почерпнуть досвід розбудови громадянського суспільства та свободи слова. Вважайте, що представники вашого видання вже включені до складу делегації, – повідомив С.Татусяк, звертаючись до колективів вищезгаданих ЗМІ.
Керівники області й міста відзначили провідні теле- і радіопрограми місцевого мовлення, кращих кореспондентів газет, наголосивши, що вони відзначаються актуальністю, правдивістю та порядністю.
– Приємно відзначити, що ваші матеріали об’єктивно інформують суспільство про діяльність влади, як місцевої, так і державної. Ви здійснюєте своєрідний супровід влади, об’єктивно вказуючи на проблеми, чим допомагаєте нам швидше і якісніше знаходити шляхи їх подолання, – зазначив С.Татусяк.
З нагоди свята голова обласної Ради, голова облдержадміністрації і Вінницький міський голова подарували редакціям комунальних і державного ЗМІ цінні подарунки.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація