Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Вінницькі журналісти поїдуть до Страсбурга

Делегація вінницьких журналістів цього року відвідає неофіційну столицю Європейського Союзу – місто Страсбург, де побуває у Європарламенті та офісі Ради Європи. Про це голова обласної Ради Сергій Татусяк повідомив представникам місцевих мас-медіа, вітаючи їх з професійним святом – Днем журналіста.
6 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман відвідали редакції Вінницької державної телерадіокомпанії «Вінтера», міського інформаційного телеагентства «Віта», радіо «Місто над Бугом», міської комунальної газети «Вінницька газета» та газети обласної Ради «Вінниччина».


– Цього року в рамках проекту «Разом до об’єднаної Європи» ми відправимо делегацію вінницьких журналістів до Страсбурга, де вони у своїх європейських колег почерпнуть досвід розбудови громадянського суспільства та свободи слова. Вважайте, що представники вашого видання вже включені до складу делегації, – повідомив С.Татусяк, звертаючись до колективів вищезгаданих ЗМІ.
Керівники області й міста відзначили провідні теле- і радіопрограми місцевого мовлення, кращих кореспондентів газет, наголосивши, що вони відзначаються актуальністю, правдивістю та порядністю.
– Приємно відзначити, що ваші матеріали об’єктивно інформують суспільство про діяльність влади, як місцевої, так і державної. Ви здійснюєте своєрідний супровід влади, об’єктивно вказуючи на проблеми, чим допомагаєте нам швидше і якісніше знаходити шляхи їх подолання, – зазначив С.Татусяк.
З нагоди свята голова обласної Ради, голова облдержадміністрації і Вінницький міський голова подарували редакціям комунальних і державного ЗМІ цінні подарунки.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація