24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

У Вінницькій області вшанували працівників митної служби

25 червня працівники митної служби відсвяткували професійне свято. В цей день їх прийшли привітати голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та перший заступник міського голови Іван Михайлюк.

Гості відзначили високу ефективність роботи державної митної служби у Вінницькій області, а також реальні кроки щодо її реформування. За словами голови обласної Ради: «В умовах розвитку євроінтеграційних процесів, митна служба є однією з найважливіших державних інституцій. Адже саме вона стоїть на варті економічних інтересів нашої країни, допомагає усувати перешкоди між державами і сприяє їх зближенню».

Для довідки: Під постійним контролем обласної митниці перебуває 207 км. кордону з Республікою Молдова. На кордоні знаходяться 6 пунктів пропуску, в яких виконують свої обов’язки посадові особи трьох митних постів («Дністер», «Ямпіль», «Піщанка»).

Якщо говорити про загальні тенденції зовнішньоекономічної діяльності у Вінницькій митниці, то слід зазначити, що в 2011 році спостерігається активізація діяльності суб’єктів ЗЕД, збільшення товаропотоків. Так, за 5 місяців 2011 року митницею оформлено на 32 % ВМД більше, ніж за аналогічний період минулого року.

В 2011 році до Державного бюджету України вже перераховано майже 300 млн.грн. Середньоденні надходження в порівнянні з минулим роком зросли на 43 %.

 

Повернутись Створено: 29 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація