Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Розпочато підготовку відзначення Дня місцевого самоврядування

На обласному рівні розпочато підготовчу роботу щодо відзначення Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається щороку 7 грудня. 1 листопада відбулася нарада організаційного комітету з підготовки і проведення відповідних заходів під головуванням заступника голови обласної Ради – заступника керівника виконавчого апарату Степана Нешика.

Як зауважив Степан Нешик, урочисті заходи з відзначення Дня місцевого самоврядування на Вінниччині вже мають свої багаторічні традиції, від яких цьогоріч оргкомітет не має наміру відхилятися.
– Але, безумовно, будуть і нові цікаві ідеї, творчий підхід до організації урочистостей, – зазначив С. Нешик.
Він також додав, що цьогорічний день місцевого самоврядування буде особливим, оскільки відбуватиметься у світлі звіту голови обласної Ради Сергія Татусяка про рік роботи облради.
– Ми хочемо, щоб урочистості 7 грудня стали свого роду кульмінацією, а до того ми плануємо провести низку заходів на тему сучасної проблематики місцевого самоврядування, – повідомив заступник керівника виконавчого апарату.
До участі у цих заходах обласна Рада має намір залучити представників районних, сільських і міських рад, а також ініціювати проведення подібних заходів у територіальних громадах.

Повернутись Створено: 1 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація