Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Професійне свято Роздрукувати

Розпочато підготовку відзначення Дня місцевого самоврядування

На обласному рівні розпочато підготовчу роботу щодо відзначення Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається щороку 7 грудня. 1 листопада відбулася нарада організаційного комітету з підготовки і проведення відповідних заходів під головуванням заступника голови обласної Ради – заступника керівника виконавчого апарату Степана Нешика.

Як зауважив Степан Нешик, урочисті заходи з відзначення Дня місцевого самоврядування на Вінниччині вже мають свої багаторічні традиції, від яких цьогоріч оргкомітет не має наміру відхилятися.
– Але, безумовно, будуть і нові цікаві ідеї, творчий підхід до організації урочистостей, – зазначив С. Нешик.
Він також додав, що цьогорічний день місцевого самоврядування буде особливим, оскільки відбуватиметься у світлі звіту голови обласної Ради Сергія Татусяка про рік роботи облради.
– Ми хочемо, щоб урочистості 7 грудня стали свого роду кульмінацією, а до того ми плануємо провести низку заходів на тему сучасної проблематики місцевого самоврядування, – повідомив заступник керівника виконавчого апарату.
До участі у цих заходах обласна Рада має намір залучити представників районних, сільських і міських рад, а також ініціювати проведення подібних заходів у територіальних громадах.

Повернутись Створено: 1 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація