Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Професійне свято Роздрукувати

Розпочато підготовку відзначення Дня місцевого самоврядування

На обласному рівні розпочато підготовчу роботу щодо відзначення Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається щороку 7 грудня. 1 листопада відбулася нарада організаційного комітету з підготовки і проведення відповідних заходів під головуванням заступника голови обласної Ради – заступника керівника виконавчого апарату Степана Нешика.

Як зауважив Степан Нешик, урочисті заходи з відзначення Дня місцевого самоврядування на Вінниччині вже мають свої багаторічні традиції, від яких цьогоріч оргкомітет не має наміру відхилятися.
– Але, безумовно, будуть і нові цікаві ідеї, творчий підхід до організації урочистостей, – зазначив С. Нешик.
Він також додав, що цьогорічний день місцевого самоврядування буде особливим, оскільки відбуватиметься у світлі звіту голови обласної Ради Сергія Татусяка про рік роботи облради.
– Ми хочемо, щоб урочистості 7 грудня стали свого роду кульмінацією, а до того ми плануємо провести низку заходів на тему сучасної проблематики місцевого самоврядування, – повідомив заступник керівника виконавчого апарату.
До участі у цих заходах обласна Рада має намір залучити представників районних, сільських і міських рад, а також ініціювати проведення подібних заходів у територіальних громадах.

Повернутись Створено: 1 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 680

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація