Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Розпочато підготовку відзначення Дня місцевого самоврядування

На обласному рівні розпочато підготовчу роботу щодо відзначення Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається щороку 7 грудня. 1 листопада відбулася нарада організаційного комітету з підготовки і проведення відповідних заходів під головуванням заступника голови обласної Ради – заступника керівника виконавчого апарату Степана Нешика.

Як зауважив Степан Нешик, урочисті заходи з відзначення Дня місцевого самоврядування на Вінниччині вже мають свої багаторічні традиції, від яких цьогоріч оргкомітет не має наміру відхилятися.
– Але, безумовно, будуть і нові цікаві ідеї, творчий підхід до організації урочистостей, – зазначив С. Нешик.
Він також додав, що цьогорічний день місцевого самоврядування буде особливим, оскільки відбуватиметься у світлі звіту голови обласної Ради Сергія Татусяка про рік роботи облради.
– Ми хочемо, щоб урочистості 7 грудня стали свого роду кульмінацією, а до того ми плануємо провести низку заходів на тему сучасної проблематики місцевого самоврядування, – повідомив заступник керівника виконавчого апарату.
До участі у цих заходах обласна Рада має намір залучити представників районних, сільських і міських рад, а також ініціювати проведення подібних заходів у територіальних громадах.

Повернутись Створено: 1 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація