Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери

Сергій Татусяк відзначив професійну роботу працівників регіонального телебачення, радіо і зв’язку. Вітаючи їх з професійним святом, голова обласної Ради наголосив, що електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери у сучасному світі технологій.

– Дякую вам за роботу та сподіваюся на подальшу тісну співпрацю. Адже ви – найкращі промоутери як діяльності влади і суспільних інституцій, так і формування іміджу Вінниччини й України в цілому, – підкреслив С.Татусяк, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня телебачення, радіо і зв’язку.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом він вручив 45-м представникам професії Почесні грамоти та грошові премії.
Сергій Татусяк зазначив, що за всі роки роботи у владі у нього складалися теплі стосунки з представниками ЗМІ взагалі, і в тому числі, з телевізійниками й радійниками.


– Я шаную вашу працю, поважаю думку і позицію кожного журналіста, навіть, якщо це гостра критика чи дотепний жарт, – зізнався голова облради.
Татусяк наголосив, що сучасні електронні ЗМІ та комунікації відіграють особливо важливу роль у діяльності влади, як держаної, так і місцевої.
– Часом ваша позиція може вплинути на те чи інше рішення влади. Ваша наполегливість і прискіпливість – це неспокій влади, а значить – її дієвість і результативність. Тож будьте активними! – закликав голова.

Повернутись Створено: 16 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація