Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери

Сергій Татусяк відзначив професійну роботу працівників регіонального телебачення, радіо і зв’язку. Вітаючи їх з професійним святом, голова обласної Ради наголосив, що електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери у сучасному світі технологій.

– Дякую вам за роботу та сподіваюся на подальшу тісну співпрацю. Адже ви – найкращі промоутери як діяльності влади і суспільних інституцій, так і формування іміджу Вінниччини й України в цілому, – підкреслив С.Татусяк, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня телебачення, радіо і зв’язку.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом він вручив 45-м представникам професії Почесні грамоти та грошові премії.
Сергій Татусяк зазначив, що за всі роки роботи у владі у нього складалися теплі стосунки з представниками ЗМІ взагалі, і в тому числі, з телевізійниками й радійниками.


– Я шаную вашу працю, поважаю думку і позицію кожного журналіста, навіть, якщо це гостра критика чи дотепний жарт, – зізнався голова облради.
Татусяк наголосив, що сучасні електронні ЗМІ та комунікації відіграють особливо важливу роль у діяльності влади, як держаної, так і місцевої.
– Часом ваша позиція може вплинути на те чи інше рішення влади. Ваша наполегливість і прискіпливість – це неспокій влади, а значить – її дієвість і результативність. Тож будьте активними! – закликав голова.

Повернутись Створено: 16 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація