Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Професійне свято Роздрукувати

Електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери

Сергій Татусяк відзначив професійну роботу працівників регіонального телебачення, радіо і зв’язку. Вітаючи їх з професійним святом, голова обласної Ради наголосив, що електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери у сучасному світі технологій.

– Дякую вам за роботу та сподіваюся на подальшу тісну співпрацю. Адже ви – найкращі промоутери як діяльності влади і суспільних інституцій, так і формування іміджу Вінниччини й України в цілому, – підкреслив С.Татусяк, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня телебачення, радіо і зв’язку.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом він вручив 45-м представникам професії Почесні грамоти та грошові премії.
Сергій Татусяк зазначив, що за всі роки роботи у владі у нього складалися теплі стосунки з представниками ЗМІ взагалі, і в тому числі, з телевізійниками й радійниками.


– Я шаную вашу працю, поважаю думку і позицію кожного журналіста, навіть, якщо це гостра критика чи дотепний жарт, – зізнався голова облради.
Татусяк наголосив, що сучасні електронні ЗМІ та комунікації відіграють особливо важливу роль у діяльності влади, як держаної, так і місцевої.
– Часом ваша позиція може вплинути на те чи інше рішення влади. Ваша наполегливість і прискіпливість – це неспокій влади, а значить – її дієвість і результативність. Тож будьте активними! – закликав голова.

Повернутись Створено: 16 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація