Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Професійне свято Роздрукувати

Електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери

Сергій Татусяк відзначив професійну роботу працівників регіонального телебачення, радіо і зв’язку. Вітаючи їх з професійним святом, голова обласної Ради наголосив, що електронні ЗМІ і комунікаційні структури – найкращі промоутери у сучасному світі технологій.

– Дякую вам за роботу та сподіваюся на подальшу тісну співпрацю. Адже ви – найкращі промоутери як діяльності влади і суспільних інституцій, так і формування іміджу Вінниччини й України в цілому, – підкреслив С.Татусяк, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня телебачення, радіо і зв’язку.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом він вручив 45-м представникам професії Почесні грамоти та грошові премії.
Сергій Татусяк зазначив, що за всі роки роботи у владі у нього складалися теплі стосунки з представниками ЗМІ взагалі, і в тому числі, з телевізійниками й радійниками.


– Я шаную вашу працю, поважаю думку і позицію кожного журналіста, навіть, якщо це гостра критика чи дотепний жарт, – зізнався голова облради.
Татусяк наголосив, що сучасні електронні ЗМІ та комунікації відіграють особливо важливу роль у діяльності влади, як держаної, так і місцевої.
– Часом ваша позиція може вплинути на те чи інше рішення влади. Ваша наполегливість і прискіпливість – це неспокій влади, а значить – її дієвість і результативність. Тож будьте активними! – закликав голова.

Повернутись Створено: 16 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація