Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Прокуратурі України – 20 років

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман відзначили кращих працівників прокуратури Вінницької області та м.Вінниці. 1 грудня у театрі імені Садовського відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури та 20-річчя прокуратури України.

Вітаючи винуватців свята, Сергій Татусяк наголосив, що щоденна робота працівників прокуратури – це неухильне додержання законів та застосування їх у повсякденні.
– Ваша діяльність забезпечує не тільки правовий захист громадян, а й чітку роботу державного механізму, органів виконавчої і представницької влади, – сказав голова облради.
Він зазначив, що до подвижників законності громадяни часто звертаються як до останньої інстанції, сподіваючись на встановлення справедливості. Тобто, доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.
– Ваші правоохоронні будні – це здебільшого труднощі і турботи; ненормований робочий день, недоотримані години спілкування з рідними. Але все це – хай би як пафосно це не звучало – компенсується результатом вашої роботи: існуванням незалежної демократичної правової держави Україна із політичною стабільністю, громадянським спокоєм, конституційними правами і свободами людини, – підкреслив Сергій Татусяк.
Окрім вітальних адрес, почесних грамот працівникам прокуратури від керівництва області та міста було вручено 5 комп’ютерів.

Повернутись Створено: 2 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація