Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Професійне свято Роздрукувати

15 березня - Всесвітній День захисту прав споживачів
 
 
Всесвітній День захисту прав споживачів - це одне із небагатьох свят, яке святкує увесь демократичний цивілізований світ. Разом з ним, вже двадцять перший рік, святкує і Україна. Цей день – щорічна нагода для підведення підсумків, переоцінки та солідарності дій у міжнародному русі споживачів.
 
Досвід забезпечення якості продукції, який іноземні фірми накопичували десятиліттями, вітчизняні виробники набувають за лічені роки. І такі шалені темпи диктують, передусім, умови сьогодення.
Тому, з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів від імені обласної державної адміністрації і обласної ради ми щиро вітаємо усіх жителів Вінниччини – виробників і споживачів з цим святом!
Віримо, що вінничани й надалі обстоюватимуть свої законодавчо визначені права споживачів, надаватимуть перевагу якісним товарам і послугам, бо лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції по всьому ланцюжку від виробника до споживача.
Також висловлюємо вдячність усім працівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, представникам громадських організацій, які чимало роблять для здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.
Бажаємо усім вам, шановні вінничани, міцної віри і впевненості у завтрашньому дні, достатку і благополуччя в родинах.
 
З повагою

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація