Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

15 березня - Всесвітній День захисту прав споживачів
 
 
Всесвітній День захисту прав споживачів - це одне із небагатьох свят, яке святкує увесь демократичний цивілізований світ. Разом з ним, вже двадцять перший рік, святкує і Україна. Цей день – щорічна нагода для підведення підсумків, переоцінки та солідарності дій у міжнародному русі споживачів.
 
Досвід забезпечення якості продукції, який іноземні фірми накопичували десятиліттями, вітчизняні виробники набувають за лічені роки. І такі шалені темпи диктують, передусім, умови сьогодення.
Тому, з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів від імені обласної державної адміністрації і обласної ради ми щиро вітаємо усіх жителів Вінниччини – виробників і споживачів з цим святом!
Віримо, що вінничани й надалі обстоюватимуть свої законодавчо визначені права споживачів, надаватимуть перевагу якісним товарам і послугам, бо лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції по всьому ланцюжку від виробника до споживача.
Також висловлюємо вдячність усім працівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, представникам громадських організацій, які чимало роблять для здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.
Бажаємо усім вам, шановні вінничани, міцної віри і впевненості у завтрашньому дні, достатку і благополуччя в родинах.
 
З повагою

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація