Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Професійне свято Роздрукувати

15 березня - Всесвітній День захисту прав споживачів
 
 
Всесвітній День захисту прав споживачів - це одне із небагатьох свят, яке святкує увесь демократичний цивілізований світ. Разом з ним, вже двадцять перший рік, святкує і Україна. Цей день – щорічна нагода для підведення підсумків, переоцінки та солідарності дій у міжнародному русі споживачів.
 
Досвід забезпечення якості продукції, який іноземні фірми накопичували десятиліттями, вітчизняні виробники набувають за лічені роки. І такі шалені темпи диктують, передусім, умови сьогодення.
Тому, з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів від імені обласної державної адміністрації і обласної ради ми щиро вітаємо усіх жителів Вінниччини – виробників і споживачів з цим святом!
Віримо, що вінничани й надалі обстоюватимуть свої законодавчо визначені права споживачів, надаватимуть перевагу якісним товарам і послугам, бо лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції по всьому ланцюжку від виробника до споживача.
Також висловлюємо вдячність усім працівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, представникам громадських організацій, які чимало роблять для здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.
Бажаємо усім вам, шановні вінничани, міцної віри і впевненості у завтрашньому дні, достатку і благополуччя в родинах.
 
З повагою

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація