Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 20-річчя від дня створення

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вінницькій області та ветеранів СБУ із 20-річчя від дня створення служби.
Під час урочистих зборів з цієї нагоди голова обласної Ради побажав ювілярам та їхнім родинам здоров’я, життєвого благополуччя, нових досягнень в ім’я миру і процвітання України.

– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист суверенітету України, територіальної цілісності та конституційного ладу. Ваші підрозділи щоденно працюють над захистом економіки держави, цілісності її бюджету, матеріальних цінностей, – зауважив С.Татусяк.
Він додав, що вінничани і весь український народ завдячує Службі безпеки за надійний захист їхніх здобутків від протиправних посягань, як на своїй території, так і за її межами.
– Ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – підкреслив С.Татусяк.
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної Ради він подякував особовому складу Управління СБУ у Вінницькій області та ветеранам за вірну службу українському народові.

Повернутись Створено: 22 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація