5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 20-річчя від дня створення

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вінницькій області та ветеранів СБУ із 20-річчя від дня створення служби.
Під час урочистих зборів з цієї нагоди голова обласної Ради побажав ювілярам та їхнім родинам здоров’я, життєвого благополуччя, нових досягнень в ім’я миру і процвітання України.

– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист суверенітету України, територіальної цілісності та конституційного ладу. Ваші підрозділи щоденно працюють над захистом економіки держави, цілісності її бюджету, матеріальних цінностей, – зауважив С.Татусяк.
Він додав, що вінничани і весь український народ завдячує Службі безпеки за надійний захист їхніх здобутків від протиправних посягань, як на своїй території, так і за її межами.
– Ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – підкреслив С.Татусяк.
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної Ради він подякував особовому складу Управління СБУ у Вінницькій області та ветеранам за вірну службу українському народові.

Повернутись Створено: 22 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація