21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Професійне свято Роздрукувати

Служба безпеки України відзначила 20-річчя від дня створення

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вінницькій області та ветеранів СБУ із 20-річчя від дня створення служби.
Під час урочистих зборів з цієї нагоди голова обласної Ради побажав ювілярам та їхнім родинам здоров’я, життєвого благополуччя, нових досягнень в ім’я миру і процвітання України.

– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – захист суверенітету України, територіальної цілісності та конституційного ладу. Ваші підрозділи щоденно працюють над захистом економіки держави, цілісності її бюджету, матеріальних цінностей, – зауважив С.Татусяк.
Він додав, що вінничани і весь український народ завдячує Службі безпеки за надійний захист їхніх здобутків від протиправних посягань, як на своїй території, так і за її межами.
– Ви робите все для того, щоб Україна почувала себе спокійно і впевнено в європейському і світовому просторі, – підкреслив С.Татусяк.
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної Ради він подякував особовому складу Управління СБУ у Вінницькій області та ветеранам за вірну службу українському народові.

Повернутись Створено: 22 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація