Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Професійне свято Роздрукувати

День працівників ветеринарної медицини

10 серпня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови ОДА Іван Мовчан та начальник Головного управління ветеринарної медицини Григорій Сидорук привітали з професійним святом працівників ветеринарної медицини. Кращих фахівців галузі було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

День працівників ветеринарної медицини щорічно в Україні відзначається у другу неділю серпня. Напередодні свята в залі облдержадміністрації зібралися кращі представники галузі Вінницької області. Серед них - начальники управлінь ветеринарної медицини в районах і містах обласного значення, директори регіональної та міжрайонних державних лабораторій, керівники та спеціалісти обласних установ ветеринарної медицини.
На урочистому засіданні перший заступник голови ОДА Іван Мовчан відзначив, що завдяки наполегливій роботі всіх фахівців ветеринарної галузі в нашій області забезпечена контрольована стабільна епізоотична ситуація, здійснено заходи щодо посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, вітаючи ветеринарів з професійним святом від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, побажав всім працівникам успіхів та удачі у нових досягненнях.

– Ви щоденно виконуєте надзвичайно великий обсяг роботи і саме завдяки вашим силам, енергії ми маємо позитивний результат у роботі, – наголосив Ігор Кревський.

Зокрема, серед останніх досягнень галузі - реформування системи ветеринарної медицини. Створено державну ветеринарно та фітосанітарну службу, орган з питань забезпечення ветеринарно-санітарної безпеки та якості сільськогосподарської продукції. Одночасно, нові прогресивні зміни прийшли і в систему ветеринарного обслуговування тварин, які утримуються в індивідуальній власності. Проведено комплекс попереджувальних заходів щодо запобігання занесення на територію області збудників небезпечних інфекційних хвороб тварин і птиці. Значну роботу здійснено державними інспекторами, працівниками відділу ветеринарної міліції щодо попередження правопорушень в галузі. На значно вищий рівень поставлена діагностична робота в лабораторіях ветеринарної медицини, поліпшено матеріально-технічну базу управлінь у районах, дільничних лікарень, ветеринарних дільниць, аптек та сервісних пунктів.
За досягнення у праці з нагоди професійного свята кращих працівників галузі було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, а також почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація