Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

День працівників ветеринарної медицини

10 серпня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови ОДА Іван Мовчан та начальник Головного управління ветеринарної медицини Григорій Сидорук привітали з професійним святом працівників ветеринарної медицини. Кращих фахівців галузі було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

День працівників ветеринарної медицини щорічно в Україні відзначається у другу неділю серпня. Напередодні свята в залі облдержадміністрації зібралися кращі представники галузі Вінницької області. Серед них - начальники управлінь ветеринарної медицини в районах і містах обласного значення, директори регіональної та міжрайонних державних лабораторій, керівники та спеціалісти обласних установ ветеринарної медицини.
На урочистому засіданні перший заступник голови ОДА Іван Мовчан відзначив, що завдяки наполегливій роботі всіх фахівців ветеринарної галузі в нашій області забезпечена контрольована стабільна епізоотична ситуація, здійснено заходи щодо посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, вітаючи ветеринарів з професійним святом від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, побажав всім працівникам успіхів та удачі у нових досягненнях.

– Ви щоденно виконуєте надзвичайно великий обсяг роботи і саме завдяки вашим силам, енергії ми маємо позитивний результат у роботі, – наголосив Ігор Кревський.

Зокрема, серед останніх досягнень галузі - реформування системи ветеринарної медицини. Створено державну ветеринарно та фітосанітарну службу, орган з питань забезпечення ветеринарно-санітарної безпеки та якості сільськогосподарської продукції. Одночасно, нові прогресивні зміни прийшли і в систему ветеринарного обслуговування тварин, які утримуються в індивідуальній власності. Проведено комплекс попереджувальних заходів щодо запобігання занесення на територію області збудників небезпечних інфекційних хвороб тварин і птиці. Значну роботу здійснено державними інспекторами, працівниками відділу ветеринарної міліції щодо попередження правопорушень в галузі. На значно вищий рівень поставлена діагностична робота в лабораторіях ветеринарної медицини, поліпшено матеріально-технічну базу управлінь у районах, дільничних лікарень, ветеринарних дільниць, аптек та сервісних пунктів.
За досягнення у праці з нагоди професійного свята кращих працівників галузі було відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, а також почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація