Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Відзначено кращих підприємців та платників податків області

З нагоди професійного свята Дня підприємця, яке відзначається щорічно у першу неділю вересня, обласною владою відзначено кращих підприємців та платників податків області. Почесні Грамоти обласної Ради та облдержадміністрації 30 серпня «винуватцям» свята вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Микола Джига зазначив, що саме підприємництво сприяє стабілізації соціально-економічного розвитку Вінниччини шляхом створення нових робочих місць. Керівники області наголошують, що від того, наскільки буде сприятливим бізнес-середовище окремого регіону, залежить не лише розвиток підприємництва, а й економічний стан держави, рівень спроможності національної економіки, посилення її позицій на світовому ринку, можливість реалізації соціальних програм, покращення добробуту і якості життя громадян.
За словами М.Джиги протягом двох років підприємництво області знаходиться під захистом облдержадміністрації.
– Влада і бізнес – мають ставати ще більш надійними соціальними партнерами в досягненні успіху, - сказав голова.

Довідка: Свято День підприємця встановлено в Україні Указом Президента України «Про День підприємця» від 5 жовтня 1998 року № 1110/98. У мотиваційній частині документа зазначено, що свято встановлюється, «…враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки».

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 647

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація