Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

На Вінниччині відзначили День дошкілля

20 вересня у Вінниці в кіноконцертній залі «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля. У святкуванні взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, представники галузі дошкільної освіти області.

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля концертна зала «Плеяда» зібрала у своїх стінах кращих педагогічних працівників дошкільної освіти Вінниччини.
З вітальним словом до педагогів від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу звернувся заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
- Людина – істота суспільна, і саме ви розпочинаєте готувати її до життя у соціумі. Саме ви свого часу визначаєте здібності дитини, допомагаєте належним чином спрямувати зусилля, аби виростити гідного громадянина нашої держави. А тому у цей святковий день хочу висловити подяку усім працівникам системи освіти і побажати натхнення, величезного терпіння та успіхів на нелегкій освітянській ниві.
За досягнення у праці та вагомі здобутки у розбудові галузі кращих представників дошкільної освіти Юрій Медведєв нагородив Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.
Святкове дійство завершилось виступами творчих колективів маленьких дошколяриків, які підготували для своїх наставників яскраву концертну програму.
Також для гостей свята було організовано виставку досягнень та напрацювань дошкільної освіти Вінниччини, до участі в якій долучився кожен район області.

Для довідки.
Відзначення Дня дошкілля в Україні започатковано 2011 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року». Метою Програми є розроблення та впровадження механізму розвитку дошкільної освіти, забезпечення конституційних прав і державних гарантій щодо доступності та безоплатності здобуття дошкільної освіти у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах.

Повернутись Створено: 20 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація