03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Аграріїв Вінниччини відзначили обласними та державними нагородами

16 листопада у Вінниці відбулися заходи, приуроченні Дню працівників сільського господарства. Вони розпочалися з офіційної частини у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації, а продовжилися урочисто-святковим дійством у театрі імені Садовського, де зібралося понад 600 представників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу Вінниччини.

Звертаючись до аграріїв, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що у час модернізованого сільського господарства, надсучасної техніки та цифрового управління процесами село залишається чи не єдиним осередком, де збереглися міцні хліборобські традиції.
– Завдяки вам, шановні трудівники землі, вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості в Україні збережено традиції хліборобства. Спасибі вам, що бережете ниву, бережете село і його самобутність! – сказав С.Татусяк.
Разом із головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Григорієм Калетніком, першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном та Вінницьким міським головою Володимиром Гройманом С.Татусяк вручив «винуватцям свята» нагороди та відзнаки.
Почесну грамоту Вінницької ОДА та обласної Ради з наданням грошової винагороди отримали: 81 працівник сільськогосподарського виробництва, 12 працівників харчової та переробної промисловості, 12 працівників обласних організацій, установ та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу.
Також 7 районів області за найкращі досягнення в галузі АПК були відзначені Почесними Грамотами ОДА та обласної Ради і кубками, 48 сільськогосподарських підприємств теж отримали грамоти.
За активну участь у розвитку підприємництва та вирішення соціальних питань відзнаку отримали 3 сільські територіальні громади. А за проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків у м.Вінниці – 16 місцевих адміністрацій, підприємств та приватних осіб.
Крім того, понад 30 вінничан отримали урядові нагороди, грамоти і подяки за «багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, на основі впровадження ефективних технологій і передових методів організації праці, розвиток соціальної сфери сільської місцевості та з нагоди професійного свята».

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація