24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Професійне свято Роздрукувати

Аграріїв Вінниччини відзначили обласними та державними нагородами

16 листопада у Вінниці відбулися заходи, приуроченні Дню працівників сільського господарства. Вони розпочалися з офіційної частини у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації, а продовжилися урочисто-святковим дійством у театрі імені Садовського, де зібралося понад 600 представників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу Вінниччини.

Звертаючись до аграріїв, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що у час модернізованого сільського господарства, надсучасної техніки та цифрового управління процесами село залишається чи не єдиним осередком, де збереглися міцні хліборобські традиції.
– Завдяки вам, шановні трудівники землі, вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості в Україні збережено традиції хліборобства. Спасибі вам, що бережете ниву, бережете село і його самобутність! – сказав С.Татусяк.
Разом із головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Григорієм Калетніком, першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном та Вінницьким міським головою Володимиром Гройманом С.Татусяк вручив «винуватцям свята» нагороди та відзнаки.
Почесну грамоту Вінницької ОДА та обласної Ради з наданням грошової винагороди отримали: 81 працівник сільськогосподарського виробництва, 12 працівників харчової та переробної промисловості, 12 працівників обласних організацій, установ та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу.
Також 7 районів області за найкращі досягнення в галузі АПК були відзначені Почесними Грамотами ОДА та обласної Ради і кубками, 48 сільськогосподарських підприємств теж отримали грамоти.
За активну участь у розвитку підприємництва та вирішення соціальних питань відзнаку отримали 3 сільські територіальні громади. А за проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків у м.Вінниці – 16 місцевих адміністрацій, підприємств та приватних осіб.
Крім того, понад 30 вінничан отримали урядові нагороди, грамоти і подяки за «багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, на основі впровадження ефективних технологій і передових методів організації праці, розвиток соціальної сфери сільської місцевості та з нагоди професійного свята».

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація