Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Професійне свято Роздрукувати

Аграріїв Вінниччини відзначили обласними та державними нагородами

16 листопада у Вінниці відбулися заходи, приуроченні Дню працівників сільського господарства. Вони розпочалися з офіційної частини у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації, а продовжилися урочисто-святковим дійством у театрі імені Садовського, де зібралося понад 600 представників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу Вінниччини.

Звертаючись до аграріїв, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що у час модернізованого сільського господарства, надсучасної техніки та цифрового управління процесами село залишається чи не єдиним осередком, де збереглися міцні хліборобські традиції.
– Завдяки вам, шановні трудівники землі, вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості в Україні збережено традиції хліборобства. Спасибі вам, що бережете ниву, бережете село і його самобутність! – сказав С.Татусяк.
Разом із головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Григорієм Калетніком, першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном та Вінницьким міським головою Володимиром Гройманом С.Татусяк вручив «винуватцям свята» нагороди та відзнаки.
Почесну грамоту Вінницької ОДА та обласної Ради з наданням грошової винагороди отримали: 81 працівник сільськогосподарського виробництва, 12 працівників харчової та переробної промисловості, 12 працівників обласних організацій, установ та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу.
Також 7 районів області за найкращі досягнення в галузі АПК були відзначені Почесними Грамотами ОДА та обласної Ради і кубками, 48 сільськогосподарських підприємств теж отримали грамоти.
За активну участь у розвитку підприємництва та вирішення соціальних питань відзнаку отримали 3 сільські територіальні громади. А за проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків у м.Вінниці – 16 місцевих адміністрацій, підприємств та приватних осіб.
Крім того, понад 30 вінничан отримали урядові нагороди, грамоти і подяки за «багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, на основі впровадження ефективних технологій і передових методів організації праці, розвиток соціальної сфери сільської місцевості та з нагоди професійного свята».

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація