Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

На Вінниччині відзначили День працівників прокуратури

30 листопада у приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників прокуратури України. З професійним святом представників правоохоронних органів привітали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

У вітальному слові перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив на важливості існування інституту прокуратури в державі. Він також зауважив, що верховенство права, захист прав громадян та забезпечення законності є головним життєвим кредом працівників прокуратури області. Іван Мовчан запевнив, що обласна державна адміністрація, в рамках виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2011-2014 роки, готова і в подальшому активно сприяти прокуратурі Вінницької області у покращанні матеріально-технічної бази, створенні належних умов для ефективного виконання покладених на органи прокуратури обов’язків.


Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу представників правоохоронних органів привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
- Ваша професійна діяльність ніколи не була легкою. Це пов’язано, перш за все, з величезними функціональними обов‘язками, покладеними на вашу установу законами країни. Адже, захист інтересів, починаючи з пересічних громадян і закінчуючи державними, вимагають від співробітників прокуратури високого професіоналізму, високих моральних якостей та патріотизму, - підкреслив І. Кревський.
Він висловив вдячність всім працівникам за конструктивну співпрацю у підготовці та прийнятті сесійних рішень; за дотримання законності та допомогу у вирішенні складних питань, з якими до обласної Ради звертаються жителі нашого краю.
Керівники області та міста побажали працівникам прокуратури успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту.
З нагоди професійного свята від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради прокурору області Олександру Мрихіну Іван Мовчан вручив сертифікат на 200 тис.грн.
Кращих працівників та ветеранів прокуратури було відзначено державними нагородами, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, міської ради, подяками, подарунками та грошовими преміями.

 

Довідка.
День працівників прокуратури - професійне свято України. Відзначається щорічно 1 грудня.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників прокуратури» від 2 листопада 2000 року № 1190/2000.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація