Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Органам державної статистики – 10 років

5 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у святкуванні 10-ї річниці створення органів державної статистики. Працівників статистики Вінниччини також привітали заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, заступник міського голови Валерій Коровій, керівники обласної профспілки та управлінь.

Щороку 5 грудня в Україні відзначають День працівників статистики, професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 №1120/2002.
З десятирічним ювілеєм працівників статистики Вінниччини від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав Ігор Кревський .
- Статистика відіграє вирішальну роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість як нашої області, так і України, - наголосив перший заступник голови обласної Ради.
Він висловив щиру вдячність за сумлінну працю всім представникам органів державної статистики і побажав міцного здоров’я, благополуччя, та успіхів у діяльності.
Кращих працівників галузі керівники обласної та міської влади нагородили почесними грамотами.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація