4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Органам державної статистики – 10 років

5 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у святкуванні 10-ї річниці створення органів державної статистики. Працівників статистики Вінниччини також привітали заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, заступник міського голови Валерій Коровій, керівники обласної профспілки та управлінь.

Щороку 5 грудня в Україні відзначають День працівників статистики, професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 №1120/2002.
З десятирічним ювілеєм працівників статистики Вінниччини від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав Ігор Кревський .
- Статистика відіграє вирішальну роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість як нашої області, так і України, - наголосив перший заступник голови обласної Ради.
Він висловив щиру вдячність за сумлінну працю всім представникам органів державної статистики і побажав міцного здоров’я, благополуччя, та успіхів у діяльності.
Кращих працівників галузі керівники обласної та міської влади нагородили почесними грамотами.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 789

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація