Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Професійне свято Роздрукувати

 

На Вінниччині відсвяткували День енергетика

21 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь в урочистостях з нагоди свята Дня енергетика. Працівників галузі також привітали заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, перший заступник міського голови Володимир Кістіон, а також керівництво обласної ради профспілок та профільного управління ОДА.

Щороку в Україні професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості - День енергетика, встановлене Указом Президента, відзначається 22 грудня.
До славної когорти працівників цієї галузі нашої області належать десятки тисяч людей різних професій. Це працівники тепло і гідро- електростанцій, спеціалісти по обслуговуванню електромереж, ремонтники електрообладнання, наукові працівники, проектувальники, працівники енергозбуту, енергетики та електрики державних, акціонерних малих підприємств та організацій.
Напередодні свята багатотисячну армію працівників енергетики Вінниччини від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав Ігор Кревський.
- Значимість вашої професії і її результати важко переоцінити. Всі розвинуті країни світу ведуть жорстку боротьбу за джерела енергії. Кращі представники людства працюють над ефективним використанням енергії та розвитком нетрадиційних її джерел. Ми чітко усвідомлюємо проблеми, з якими вам приходиться щоденно стикатися. Але, незважаючи на труднощі, ви надійно долаєте всі перепони і показуєте успішні результати вашої роботи, - підкреслив І. Кревський.
Він подякував всім представникам галузі за сумлінну працю, особливо в нинішніх нелегких умовах негоди і побажав міцного здоров’я, витримки, нових здобутків і успіхів у професійній діяльності.
Кращим фахівцям енергетичної галузі Вінниччини керівники області та міста вручили нагороди Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація