Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Професійне свято Роздрукувати

 

На Вінниччині відсвяткували День енергетика

21 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь в урочистостях з нагоди свята Дня енергетика. Працівників галузі також привітали заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, перший заступник міського голови Володимир Кістіон, а також керівництво обласної ради профспілок та профільного управління ОДА.

Щороку в Україні професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості - День енергетика, встановлене Указом Президента, відзначається 22 грудня.
До славної когорти працівників цієї галузі нашої області належать десятки тисяч людей різних професій. Це працівники тепло і гідро- електростанцій, спеціалісти по обслуговуванню електромереж, ремонтники електрообладнання, наукові працівники, проектувальники, працівники енергозбуту, енергетики та електрики державних, акціонерних малих підприємств та організацій.
Напередодні свята багатотисячну армію працівників енергетики Вінниччини від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав Ігор Кревський.
- Значимість вашої професії і її результати важко переоцінити. Всі розвинуті країни світу ведуть жорстку боротьбу за джерела енергії. Кращі представники людства працюють над ефективним використанням енергії та розвитком нетрадиційних її джерел. Ми чітко усвідомлюємо проблеми, з якими вам приходиться щоденно стикатися. Але, незважаючи на труднощі, ви надійно долаєте всі перепони і показуєте успішні результати вашої роботи, - підкреслив І. Кревський.
Він подякував всім представникам галузі за сумлінну працю, особливо в нинішніх нелегких умовах негоди і побажав міцного здоров’я, витримки, нових здобутків і успіхів у професійній діяльності.
Кращим фахівцям енергетичної галузі Вінниччини керівники області та міста вручили нагороди Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація