Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

 

На Вінниччині відсвяткували День енергетика

21 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь в урочистостях з нагоди свята Дня енергетика. Працівників галузі також привітали заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, перший заступник міського голови Володимир Кістіон, а також керівництво обласної ради профспілок та профільного управління ОДА.

Щороку в Україні професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості - День енергетика, встановлене Указом Президента, відзначається 22 грудня.
До славної когорти працівників цієї галузі нашої області належать десятки тисяч людей різних професій. Це працівники тепло і гідро- електростанцій, спеціалісти по обслуговуванню електромереж, ремонтники електрообладнання, наукові працівники, проектувальники, працівники енергозбуту, енергетики та електрики державних, акціонерних малих підприємств та організацій.
Напередодні свята багатотисячну армію працівників енергетики Вінниччини від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав Ігор Кревський.
- Значимість вашої професії і її результати важко переоцінити. Всі розвинуті країни світу ведуть жорстку боротьбу за джерела енергії. Кращі представники людства працюють над ефективним використанням енергії та розвитком нетрадиційних її джерел. Ми чітко усвідомлюємо проблеми, з якими вам приходиться щоденно стикатися. Але, незважаючи на труднощі, ви надійно долаєте всі перепони і показуєте успішні результати вашої роботи, - підкреслив І. Кревський.
Він подякував всім представникам галузі за сумлінну працю, особливо в нинішніх нелегких умовах негоди і побажав міцного здоров’я, витримки, нових здобутків і успіхів у професійній діяльності.
Кращим фахівцям енергетичної галузі Вінниччини керівники області та міста вручили нагороди Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 724

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація