Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Професійне свято Роздрукувати

Органи фінансового контролю відзначили 20-річчя

28 січня у Вінниці відбулися заходи з нагоди 20-річчя від дня утворення органів державного фінансового контролю України. З цього приводу Державна фінансова інспекція у Вінницькій області провела урочисті збори за участю керівництва області, працівників інспекції та представників громадськості.

У кіноконцертному залі «Плеяда» ювілярів на чолі із начальником Держфінінспекції у Вінницькій області Оленою Вахновською вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що на Вінниччині фінінспекція не тільки забезпечує сумлінну реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю, а й сприяє ефективнішому вирішенню соціально-економічних завдань області загалом.
– За минулий 2012 рік ми маємо найкращий за останні 10 років показник з виконання місцевих бюджетів. 714 (сімсот чотирнадцять) бюджетів зі 735 (семиста тридцяти п’яти) виконали свої планові показники. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 (вісімдесят) млн. грн. Наше спільне завдання – зберегти таку тенденцію, й разом з тим працювати над залученням для розвитку територіальних громад позабюджетних коштів, – сказав Сергій Татусяк.
З нагоди професійного свята кращі працівники Державної фінансової інспекції у Вінницькій області отримали від керівників області Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація