5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Професійне свято Роздрукувати

Органи фінансового контролю відзначили 20-річчя

28 січня у Вінниці відбулися заходи з нагоди 20-річчя від дня утворення органів державного фінансового контролю України. З цього приводу Державна фінансова інспекція у Вінницькій області провела урочисті збори за участю керівництва області, працівників інспекції та представників громадськості.

У кіноконцертному залі «Плеяда» ювілярів на чолі із начальником Держфінінспекції у Вінницькій області Оленою Вахновською вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що на Вінниччині фінінспекція не тільки забезпечує сумлінну реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю, а й сприяє ефективнішому вирішенню соціально-економічних завдань області загалом.
– За минулий 2012 рік ми маємо найкращий за останні 10 років показник з виконання місцевих бюджетів. 714 (сімсот чотирнадцять) бюджетів зі 735 (семиста тридцяти п’яти) виконали свої планові показники. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 (вісімдесят) млн. грн. Наше спільне завдання – зберегти таку тенденцію, й разом з тим працювати над залученням для розвитку територіальних громад позабюджетних коштів, – сказав Сергій Татусяк.
З нагоди професійного свята кращі працівники Державної фінансової інспекції у Вінницькій області отримали від керівників області Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація