Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Професійне свято Роздрукувати

Органи фінансового контролю відзначили 20-річчя

28 січня у Вінниці відбулися заходи з нагоди 20-річчя від дня утворення органів державного фінансового контролю України. З цього приводу Державна фінансова інспекція у Вінницькій області провела урочисті збори за участю керівництва області, працівників інспекції та представників громадськості.

У кіноконцертному залі «Плеяда» ювілярів на чолі із начальником Держфінінспекції у Вінницькій області Оленою Вахновською вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що на Вінниччині фінінспекція не тільки забезпечує сумлінну реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю, а й сприяє ефективнішому вирішенню соціально-економічних завдань області загалом.
– За минулий 2012 рік ми маємо найкращий за останні 10 років показник з виконання місцевих бюджетів. 714 (сімсот чотирнадцять) бюджетів зі 735 (семиста тридцяти п’яти) виконали свої планові показники. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 (вісімдесят) млн. грн. Наше спільне завдання – зберегти таку тенденцію, й разом з тим працювати над залученням для розвитку територіальних громад позабюджетних коштів, – сказав Сергій Татусяк.
З нагоди професійного свята кращі працівники Державної фінансової інспекції у Вінницькій області отримали від керівників області Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація