Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Профільна комісія обласної Ради заслухала інформацію про діяльність Клінічного Центру інфекційних хвороб Роздрукувати

16 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Засідання мало інформаційний характер.

Голова постійної комісії Ігор Грубеляс повідомив, що до голови Вінницької обласної Ради надійшов лист від громадської організації про діяльність обласного комунального підприємства «Клінічний Центр інфекційних хвороб». У ньому йдеться, що Клінічний Центр інфекційних хвороб здійснює види економічної діяльності, які непритаманні комунальному некомерційному підприємству та медичному закладу. Зокрема: вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників; оптова торгівля фруктами й овочами; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; роздрібна торгівля пальним; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; дослідження і розробки в сфері інших природничих наук.

Громадська організація просить обласну Раду надати інформацію, на якій підставі КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб» здійснює такі види діяльності, зокрема, коли і в який спосіб обласна Рада надала дозвіл на здійснення таких видів економічної діяльності.

Заступник керуючого справами – начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник поінформувала, що юридичне управління опрацювало цей лист.
– Станом на сьогодні щодо тих видів діяльності, які зазначені й перераховані, обласна Рада не приймала рішення про внесення таких змін до відомостей про юридичну особу КНП Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб». Тому, на наш погляд, наказ, копія якого прикладена до цієї інформації, виданий директором Ігорем Матковським, є перевищенням його повноважень, – сказала Алла Олійник.

Рішення про зміну чи розширення видів діяльності, передбачених Статутом комунальних підприємств, ухвалює засновник – обласна Рада. За відповідні рішення голосують депутати на сесіях.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зазначив, що, судячи з отриманої інформації, керівник закладу неодноразово розширював види економічної діяльності медичного закладу, які не передбачені його Статутом.
– Тобто він свідомо вносив неправдиві відомості про діяльність закладу. Відповідно до чинного законодавства, відповідальність за це несе той, хто подає дані, а не державний реєстратор. Тож ми будемо перенаправляти лист громадської організації з усією цією інформацією до правоохоронних органів, – наголосив Ігор Івасюк.

Крім цього, розширення таким чином діяльності медичного закладу має й інші наслідки – заклад втрачає статус комунального неприбуткового підприємства.

– Не може лікарня торгувати ягодами чи пальним, може лише надавати медичні послуги, – зазначив Ігор Івасюк.

Заступник голови обласної Ради звернув увагу на те, що після звільнення Ігоря Матковського з посади директора Клінічного Центру інфекційних хвороб обласна Рада, як власник комунального підприємства, так і не отримала доступу ні до документів, ні до наказів, ні до листів, які видавалися закладом.


– Тому виникає потреба в призначенні нового керівника, який не буде приховувати й перекручувати інформацію щодо діяльності закладу. І якому потрібно буде привести діяльність медичного закладу у відповідність до чинного законодавства, – наголосив Ігор Івасюк.

Члени комісії мали можливість поставити запитання про діяльність КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб» та отримали вичерпні відповіді від представників профільних управлінь виконавчого апарату обласної Ради.

Нагадаємо, 22 вересня закінчився строк дії контракту у директора КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб» Ігоря Матковського. Під час підготовки документів щодо укладення нового контракту керівника медичного закладу були виявлені ознаки можливого фінансового порушення, а саме торгівлі паливно-мастильними матеріалами під час повномасштабного вторгнення. На час перевірки Ігорю Матковському було запропоновано залишитися директором закладу у статусі виконуючого обов’язки. Але він відмовився. Виконання обов’язків керівника було покладено на медичну директорку Клінічного Центру інфекційних хвороб.

Повернутись Створено: 16 листопада 2023 року, 16:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація